H-L&K – glamuurne pulmapidu Kõue mõisas

Hanne-Loore ja Karli kohtasin ma juba aasta enne nende enda pulma Grete ja Adami pulmas – mis muide, oli vapustav!
Keegi on öelnud – millised on sinu sõbrad, selline oled sina ise.
Kui nüüd sellele mõtlen, siis nende kahe pulma osas oli tõesti sarnasusi – ja ka paari osas. Esimesena tooksin välja selle, et mõlemad olid lihtsalt niiiiii ägedad, lõbusad ja chillid. Pruudid – absolutely gorgeous. Peigmehed – sportlased ja coolid.
Pidu – lõbus ja veelkord lõbus.
Stiilsed!
Usaldavad – iga korraldaja unistus! 🙂

Üks ideaalne pulmapäev ei vajagi palju!
Inimesi kes teineteist armastavad, osavõtlikke ja toredaid pulmaküalisi, head süüa ja juua, mõnusat meelelahutust – rõõmu ja nalja!
Ja no  – muidugi ka natuke mind 🙂

Nautige ilu! Ja elu! Ja armastust!

Fotod: Krõõt Tarkmeel
Osaline korraldus, dekoraator ja päeva koordineerija: Egerta.ee
Lillede teostus: Marju Avamere

Head sõnad!
Hanne-Loore & Karl

Egerta tööd saime imetleda varasemalt oma sõprade pulmas, mistõttu otsus just tema enda pulmakorraldajaks valida sündis kiiresti.
Koostöö Egertaga sujus juba algusest väga lihtsalt ning kõikide otsuste kooskõlastused tulid kiiresti. Pakkudes omalt poolt alati häid ideid ja lahendusi, saime paljud olulised pulmakorraldusega seonduvad küsimused täielikult tema kätesse usaldada.
Kuna meie esialgselt planeeritud pulmapeo aeg sattus eriolukorra tõttu väga ärevasse aega, saime Egerta abiga suhteliselt stressivabalt uue kuupäeva paika ning oleme siiralt tänulikud, et ta oli kogu selle segase perioodi jooksul meie jaoks olemas. Säästsime tänu Egertale väga palju enda isiklikku aega, mida saime kasutada enne pulmi muudele vajalikele ettevalmistusele, perega koosolemisele ja pulmapäeval enda külalistega suhlemiseks.
Aitäh armas Egerta!