G&A võluv pulmapäev Kõltsu mõisas

Kui Austraalia ja Eestimaa liitsid Kõltsu mõisas ja Eesti sooja päikese all oma südamed!
Mõnikord ma imestan isegi, et kuigi pulmast on möödas juba mitu mitu kuud on kõik detailid ja eredad emotsioonid mul meeles nii selgelt nagu see kõik oleks olnud alles eile. 
Grete & Adam olid kindlasti minu 2019 suve ühed lemmikutest. Grete oma õrna ja armsa olekuga, naiselik ja särav peotantsija ning tema kõrval suur ja tugev Austraalia jalgpallur Adam. Kui nii mõelda – siis ideaalne kombinatsioon!
Kuna Grete ja Adam elavad meist kaugel (Austraalia – üsna ilmselge eks  😀 ) oli vaja kedagi kes pulmadega täismahus siin kohapeal tegeleks ning kõiges vajalikus abiks oleks – mängu tulingi mina – pulmakorraldaja 🙂 Kohe üsna alguses kaasati pulmakorralduse protsessi ka Grete ema – Tiina! Muidugi pidin ma läbima ka sobivuse testi  – ütlen ausalt – eks ma neid emasid ikka natukene pelgan ka 🙂 aga see oli absoluutselt ebavajalik. Grete ema Tiina oli üks armsamaid emasid keda ma oma töös kohanud olen. Koostöö sujus suurepäraselt – Tiina mõtles alati eelkõige oma tütre õnnele ja mis ning kuidas ja kas Gretele meeldiks. Aastas korra või paar, õnnestub mul olla imepäraste ema-ja tütarde suhete tunnistajaks, ilus on see elukestev suur armastuse tunne ja lähedane side nende vahel.

Aga tulen tagasi nüüd sellesse pulmapäeva 🙂
Suvi! Päike! Võrratu peokoht! Maitsev toit, sobilikud detailid, perfektsed tegijad. Kõik oli lihtsalt ideaalne! 
Kuigi olime valmistunud vihmaks ning tellinud külalistele isegi pruutpaari nimetähtedega vihmavarjud, mis nad hiljem omale kingituseks said, ei saanud me neid muul viisil kasutada, kui päikesevarjudena ja nagu allpool näha – ka pildistamise aksessuaaridena. Aga alati peab valmis olema, eks 🙂

See oli üks maagiliselt ilus päev koos väga väga toredate inimestega. 
Kallid Grete&Adam ja Tiina – olen väga tänulik! Et mind valisite! Et mind usaldasite! Et sain selle aja teiega veeta!
Aitäh.

Fotode eest tänan ja teen pai Mait Jüriado!

Adam & Grete:
Me oleme nüüd Adamiga kolm päeva järjest Horvaatias basseini ääres maganud ja välja puhanud!
Meil oli lihtsalt nii nii tore pulmapidu. Kõik läks suurepäraselt! Peokoht ise oli meeletul ilus, tseremoonia oli suurepärane – Peep rääkis nii kenasti!

Mait ja Innar olid väga lahedad, dekoratsioonid olid vinged, Hannes oli super.. pidu oli vahva ja toit maitsev Põhjala Catering!
Kõik suurepärased valikud!

Tahame Sind südamest tänada, et aitasid seda kõike korraldada!
Sinu soovitused, hea nõu ja pulmastilistika ning disain olid väga professionaalsed ja lausa võluvad!
Suured tänud ja parimad soovid!
PS: külaliste tagasiside on olnud ainult positiivne!

Ema Tiina:
Hea Egerta!
Tahan Sind tänada imelise elamuse eest, mille Sa Gretele-Adamile ja kōigile meile kinkisid.
Mina isiklikult nautisin iga hetke, sest kōik oli imekaunis, iga pisemgi detail paigas ja need Sinu ideede kohased lilleseaded – ohh jummel! Need kaunistavad ka praegu nii meie maakodu kui linnakodusid.
Palun ütle suured tänusōnad edasi ka oma abilisele ja loomulikult kogu tiim oli super!
Usun, et on raske välja mōelda paremini toimivat meeskonda kui Sina, Peep-Ain Saar, @HannesHermaküla, Mait JüriadoInnar Hunt.

Isegi ilma suutsid Sa päikselise välja vōluda- no millest me üldse räägime😉
Toit oli samuti ülimaitsev nagu ka pulmatort!

Veelkord suured-suured tänud ja kallid!
See oli tōesti parim kingitus nii pruutpaarile kui kōigile külalistele!