MATRIMONI E VESCOVATI SONO DESTINATI DAL CIELO

„MARRIAGES ARE MADE IN HEAVEN“

KUI ARMASTUS EI TUNNE PIIRE NING TEIE SOOV ON ÖELDA TEINETEISELE „JAH“ TOSKAANA PÄIKESE ALL!

Pulmakorraldusega oleme Eestis tegelenud juba 10+ aastat ning meie portfooliosse kuulub 180+ pulma ja Itaalia on meie väike „uus beebi“ kus kokku oleme korraldanud 6 pulma. 2024 aasta toob siia juba neli võrratut pulmapidu juurde. Oleme elevil!

Aga miks Itaalia?
Sest see maa on lihtsalt imeline! Toit ja vein, loodus ning lummavad vaated, sõbralikud ja soojad inimesed ning muidugi üks suurimaid plusse – kliima!
Kes korra Itaalias käinud – tahab alati tagasi, sest see on armumine esimesest silmapilgust ning armastus mis kestab igavesti.

Egerta korraldab pulmi Itaalias koostöös oma kalli noorema õega, Marjuga. Kes elab Itaalias juba 5 aastat ning valdab ka puhtalt Itaalia keelt – mis on tegelikult päris oluline, et kohalikega edukat koostööd teha. Ehk siin olemegi kokku pannud meie mõlema suurepärased oskused – ja just selleks, et luua midagi maagilist ja unustamatut teie jaoks. Sest pulmapidu Itaalias seda kahtlemata on.

Con Amore,

Egerta & Marju

PULMAKORRALDUST üle eesti + 10 pulma itaalias
1
PEOKOHTA, KUS OLEN PULMI JA SÜNDMUSI KORRALDANUD
1
ERINEVAT RAHVUST, kellele olen pulmi korraldanud
1

Head sõnad

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!