J&H sügispulm Itaalas – Toskaanas

Jarlo&Helina sügispulm Itaalias, Toskaanas toimus septembrikuu keskel.

Ilmselt olete minu kanaleid jälgides aru saanud, et pulmakorraldus Itaalias on minu uus ( no selline paari aastane UUS 🙂 kirg ja väljakutse! Ning parimad kuud Itaalias pulmi korraldada ongi minu hinnangul mai ning september. Suvekuud võivad meie jaoks pisut kuumad olla, aga samas, kui sulle soe kliima meeldib siis miks mitte ka juuni?

Miks Itaalia? Ja pulmad Itaalias?
Oi kui tihti seda minult küsitakse.
Ma arvan et pruutpaarid oskavad sellele kõige täpsemalt vastata 🙂
AGA, mina pulmakorraldajana saan imelisele kliimale, suurepärasele toidule ja sellele salapärasele MISKI´le 🙂 – lisada, et kui teil peaks olema soov/plaan  – pulmad just Itaalias korraldada, siis te peate valmis olema ka kohati mõtlema samamoodi nagu teevad seda itallased 🙂
Mismoodi see on?
Ajaarvamine on veidi teine kui meil  – kibekiiretel eestlastel. Seal asju korraldades ja sinna minnes, võta hoog maha ja naudi! 
Kõik detailid tuleb u 5x üle rääkida ja ka siis ole siiski valmis üllatusteks. Seega rahu – ainult rahu! 
Hinnatase on veidi kõrgem kui Eestis, aga minu arvates, saad sa ka selle eest veidi rohkem. 
Ilm – kindla peale minek? Mitte alati 🙂 Näiteks Helina ja Jarlo pulmas arvas Ilmataat, et oleks tore meile veidi närvikõdi pakkuda ja kostitas meid, vihma, päikese ja viimaks ka imeilusa vikerkaarega. Ning kuna just nendel päevadel langes ka õhutemperatuur madalamaks, kui ta oleks võinud… pidime siiski pulmapeo siseruumis tegema.

Seega – ilma puhul ei saa kunagi 100% kindel olla. Aga selleks on meil alati plaan B 🙂

Aga tulles nüüd lähemale Helinale&Jarlole.
On paare, kes on kokku loodud ja kes on teineteisega nii sarnased! Nemad kaks seda kõike kindlasti on! See tiimitöö, see harmoonia! Pulmakorraldajana ma niiiiii armastan paare kelle puhul on näha, et see ongi armastus, see ongi see ÕIGE asi, see on see ilus-tugev-hooliv side! Ja kuidagi eriliselt hea tunne on sellele kõigele oma tööga pisut kaasa aidata, millelegi ilusale ja heale nö alla kirjutada.
Olen tänulik, siiralt tänulik, et elu viib mind kokku selliste inimestega.
Ja no, olles pulmakorraldajana näinud juba 200+ pulma, siis päris igas pulmas pisar silma ei tule… olen treenitud 🙂
Aga kui ma vaatasin Helina ja Jarlo pulmavideolt, mida nad teineteisele vannetes kirjutasid, lubasid… pisardasin omajagu.
Soovid ka pisardada? 🙂
Aga palun – SIIN
Mõned paarid ja suhted on meeletult inspireerivad!
Aitäh selle kõige eest teile Helina&Jarlo!

Soovin siiralt ja südamest – teile kõike seda mis teil on, sest teil on tegelikult KÕIK juba olemas! Kui siis ….  lihtsalt grammikene veel juurde ja muidugi jätkuvalt, järgnevaks, näiteks 60 aastaks kindlasti 🙂

Pulmapiltide autor on Fotod @innarhuntfilms koos @arbo_rae
Tutvu Innari ja tema tiimi imeliste töödega SIIN!

Pulma täiskorraldus ja dekoreerimisteenus: Egerta.ee 

❤
Helina & Jarlo:

Meie soov oli korraldada pulmad Itaalias, Toskaanas. Kuna kummalgi meist ei ole kogemust sellise olulise sündmuse korraldamisega ja seda veel välismaal, siis tundsime kohe alguses, et vajame kedagi appi, kel on ka välismaal pulmade korraldamise kogemust.

Mõnenädalase eeltöö ja pakkumiste võtmise tulemusena otsustasime usaldada Egertat, kelle kogemus pulmakorraldajana oli muljetavaldav, seda ka Itaalia suunal.

Meie esimene kohtumine toimus aasta enne pulmi ning kohtumise järgselt olime veendunud, et Egerta teab-tunneb oma tööd ja oleme kindlates kätes. 

Kui esimesed suuremad otsused ja sammud said koostöös Egertaga tehtud, siis suureks väärtuseks oli ka see, et hilisemas etapis kaasas Egerta korraldamisse oma õe Marju, kes tundis hästi kohapealset elu-olu ning valdas hästi Itaalia keelt, millest oli suur abi kohalikega asju ajades.

Egerta ja Marju positiivsus, loovus, rahulik ja kindel olek, mängleva kergusega asjade korraldamine ning alati pruutpaari soove ja vajadusi silmas pidav hoiak teeb nad super ägedateks teekaaslasteks misiganes ürituste korraldamisel. 

Meie Itaalia pulma jagus kõike: päikest, vihma, vikerkaart, maitsvat sööki ja jooki, Itaalia muusikat ja tantsu ning muidugi parim seltskond. Seda päeva meenutame tagasivaates Best Day Ever, mida vürtsitasid Itaaliale omaseid üllatusmomendid!

Oleme südamest tänulikud Teile mõlemale, et pühendasite oma aega ja energiat meie pulmapäeva ideaalseks vormimisel!

❤
 

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol! 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Add Your Heading Text Here

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!