Pulmapäev on teie päev!

Usaldage selle korraldamine meie hoolde ning teie – lihtsalt nautige!

Mina olen Egerta, Egerta.ee agentuuri looja, süda ja hing.
Pulmade korraldamine ei ole lihtsalt minu töö, see on minu kirg ning selleni on mind toonud mitmed erinevad sündmused minu elus!

Olnud kuus aastat pulmafotograaf ja jäädvustanud ligi 150 õnnelikku (pruut)paari ning lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias kujunduskunstniku eriala sain aru, et minu soov on luua päris oma – pulmade ning sündmuste korraldamisega tegelev ettevõte Adorable OÜ. Ettevõtte nimi on pandud minu tütre Gerda-Adore järgi, kes on mulle suureks inspiratsiooniks, minu õnne allikas ja minu päikesekiir.

Pulmakorraldajana olen pruutpaare (ja nemad mind) rõõmustanud juba 10 aastat – olles kokku korraldanud ja stiliseerinud juba üle 200 pulma. Nende hulgas on umbes 70 rahvusvahelist pruutpaari kelle pulmapäev on leidnud aset Eestis – tuues meile külalisi üle kogu maailma – näitkeks Indiast, Austraaliast, Brasiiliast, Norrast, Saksamaalt, Belgiast jne jne. Lisaks olen korraldanud ka seitse võrratut pulma Itaalias.

Imetore uudis on ka see, et aastal 2022 kasvas Egerta.ee tiim ning muuhulgas muutus ka nimi – kanname nüüd uhkusega lisandit AGENTUUR – Pulmad & sündmused.  Egerta.ee nime taga ei seisa nüüd ainult mina, vaid lausa kaheksa ägedat naist, kes kõik annavad oma panuse, et luua elamusi ja mälestusi just teie jaoks.
Saa Egerta.ee tiimiga tuttavaks siin.

Oma kogemuste ja oskuste baasilt saan öelda, et pulmade korraldamisest tean ma kõike ning olen kahtlemata leidnud oma unistuste ameti.
Lisaks kõigele olen ma ka oma loomult parandamatu romantik ning usun siiralt, et armastus on see kõige kõige suurem ja parem tunne mida kogeda võime.
Seega – mida iganes sa teed – tee seda armastusega.

Armastusega,

Egerta

Liisa ja Meelis Niglas
PULMAKORRALDUST üle eesti + viis pulma itaalias
1
PEOKOHTA, KUS OLEN PULMI JA SÜNDMUSI KORRALDANUD
1
ERINEVAT RAHVUST, kellele olen pulmi korraldanud
1

Head sõnad

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!