Pulmade korraldamine on peen käsitöö

Iga pruutpaar on erinev nagu ka iga pulmapäev. Sellest tulenevalt on meie soov pakkuda paaridele võimalikult personaalset teenust. Kui tunnete, et meie ja meie agentuuri käekiri teid kõnetame, võtke julgelt meiega ühendust ja proovime üheskoos aru saada  – millised on TEIE ootused oma kaunile päevale, mida sooviksite ise korraldada ja teha ning millised ülesanded on sel päeval meil.

Meie käest saab tellida:

Pulmade
täiskorraldusE teenust

See tähendab, et pulmade korraldamine algusest lõpuni on pulmakorraldaja kätes. Pruutpaar ei pea millegi pärast ise muretsema, kogu suhtlemine erinevate tegijatega käib läbi pulmakorraldaja. Loomulikult arvestame me kõikide paari soovidega ning kogu korralduse protsessi ajal oleme aktiivses suhtluses.

Pulmade osalist korraldusteenust

Sobib paaridele kellel on osaliselt juba teenusepakkujad valitud, näiteks peokoht, fotograaf või pulmaisa ning mingid elemendid pulmapäevast korraldatud. Poole protsessi peal aga saavad aru, et neil ei ole siiski enam jaksu või aega jätkata. Ka siis – saame nö poolel teel pruutpaarile appi tulla.

Pulmapäeva
koordineerimist

Sobib pruutpaaridele kes kogu pulmade korraldamise protsessiga ise hakkama saavad aga tunnevad, et kui pulmapäev on kätte jõudnud, siis oleks vaja ühte head abilist - kes kõigel silma peal hoiaks ning, et ei ükski tegija ega külaline pöörduks erinevate praktiliste küsimustega nende poole.

Pulmade stilistikat, dekoreerimist

Pulmade visuaalne keel! Et kõik kõlaks kokku ja oleks stiilne ning pruutpaari moodi. Diplomeeritud kujundajana suudan luua kogu terviku: alates kutsetest kuni kogu pulma stilistikani välja.

Pulmade korraldamise konsultatsiooni

Sobib paaridele, kes soovivad oma päeva ise korraldada aga vajaksid veidi suunamist ning ülevaadet ja soovitusi headest ning usaldusväärsetest tegijatest meie pulmaturul.

Pulmakutsete ja muu printmaterjali disain

Kui soovite, et meie teeksime teile vaid pulmakutsed ja kõik muud printmaterjalid, siis kirjuta meile ja kõik „pinteresti“ ideed saavad teoks – ning enamgi veel!

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!