H-G & S absoluutselt ideaalne telgipulm Kõue mõisas

Kui ühe pulma kohta saab öelda muinasjutuliselt ideaalne pulm, siis Hanna-Grete ja Saryase telgipulm Kõue mõisas seda kindlasti oli.
Sellest päevast on nüüd juba natukene möödas, aga see eriline tunne on minu südames tänagi veel nii tugevalt pulbitsemas, justkui oleks see kõik toimunud alles eile.
Ma võiksin pikalt, väga pikalt kirjutada sellest, kuivõrd eriliselt armas pruut on Hanna-Grete.
Soe, siiras, stiilne, hooliv, tähelepanelik, päris nõudlik ja perfektsionist, aga mitte kunagi kuidagi liialt domineeriv või pulmakorraldaja tööd mitte hindav. Vastupidi! Unistuste pruut,  mitte ainult oma armsale Saryasele vaid ka mulle, kui pulmakorraldajale 🙂
Mulle mõnikord, muidugi siis kui see paika peab, meeldib ütlus – minu inimene! Hanna-Grete on 100% minu inimene ja minu pruut!

Te vist juba teate, minu pulmade ja sündmuste korraldamine ei ole mulle lihtsalt töö – see on nagu minu üks väike beebi…
Samas, no mis väike ja beebi ta enam on – juba 11 aastat vana ja hakkab teismeliseks saama, aga oma brandi – Egerta.ee´d olen ma küll kui oma last kasvatanud. Pannud sellesse ja pulmadesse mida korraldanud nii õnne kui kurbuse pisaraid ja ausalt – ka higi ja verd, sest sõrme olen pulmapäeval ikka rohkem kui kolm korda katki tõmmanud 🙂
Aga see selleks!
Mis on jutu mõte – et tehes tööd, mida nii meeletult armastad ja millesse end 100% pühendad, siis ikka salamisi loodad, et pruutpaarid seda märkavad ja hindavad…  ning Hanna-Grete on üks nendest pruutidest, kes seda tegi ja kõige armsamal moel.
Aitäh! SÜDAMEST!

Pulmapäev mis oli äärest ääreni täis siiraid tundeid, päriselt kohal olevaid inimesi, ilu ja headust! Nii palju õnne ja võrratuid hetki!
Koostöö pruutpaariga oli  – nii mõnusalt kerge ja sujuv.
Olime nii ühel lainel!
Ja vaid nii saabki sündida ideaalne tulemus! Ideaalne pulmapäev.
Öeldakse, et ideaalseid inimesi, asju ja olukordi pole olemas. Eks iga pruut ju tahab, et tema pulm oleks ideaalne!
Aga  – ma julgeks öelda, et Hanna-Grete ja Saryase pulm oli pretty perfect!

Pildid ütlvad rohkem kui tuhat sõna!
Aitäh kallis Stina nende hetkede ja selle pulma ilu jäädvustamise eest!

Ja teie mu kallid Hanna-Grete & Saryas… seda tänutunnet on keeruline sõnadesse panna!
Te ei ole kindlasti lihtsalt ainult minu kliendid – vaid midagi palju palju enamat!
Aitäh selle eest!

❤
Hanna-Grete & Saryas:

Üsna pea peale kihlumist oli meie jaoks selge, et soovime oma pulmapidu korraldada Eestis. Suure elevusega sobivat asukohta, fotograafi, videograafi ja mis kõige olulisem pulmakorraldajat otsima hakates, sai mulle üsna kiiresti selgeks, et meie jaoks üks ja ainuõige valik osutub Egerta kasuks. Minu jaoks oli iga pulmakorraldusse kaasatud isik äärmiselt olulise tähtsusega. Pidasin oluliseks, et meie visioon ja stiil ühtiks ja mis kõige tähtsam, et meil oleks hea ja soe suhtlus. Pean salamisi tunnistama, et enne kui Egertaga ühendust võtsin, heitsin põhjaliku pilgu tema portfooliole ja olin pidevalt kursis Egerta sotsiaalmeedia kontol kajastatavaga. Lisaks vaatasin läbi kõik Egerta YouTube’i kanalil olevad videod. Siinkohal mainin, et kogusin juba ainuüksi nendest videotest nii palju häid ja kasulikke mõtteid ja ideid, mida ma mitte kusagilt varem ega ka hiljem ei leidnud.

Kogu kogutud info põhjal oli minu jaoks väga kiiresti väga selge, et pulmakorraldaja puhul ma kedagi teist kaaluma ei pea ja tegelikult ka ei soovi. Egerta jättis mulle üdini positiivse mulje absoluutselt kõiges. Tema maitsemeel ja stiil kattus perfektselt minu omaga ja lisaks tööeetika, millest õhkas absoluutset professionaalsust. Lisaks inimene, kes on ise niivõrd särasilme ja kiirgab armastust on kindlasti see õige, kes ühte paari nii imelisel teekonnal saata võiks. Siinkohal mainin veel, et need mõtted olid mul kõik enne Egerta endaga ühendust võtmist. Meie esimene kohtumine toimus videokõne teel ja peale seda oli minus vaid ülim kindlustunne, et oleme teinud õige valiku. Otsustasime pulmakorralduse täisteenuse jaoks ja pean tunnistama, et see oli kindla peale väga õige valik. Ja kuigi mulle endale väga meeldib igasugune korraldamine, siis teades nüüd, mida tähendab tegelikult pulmade korraldamine, siis usun, et pulmakorraldaja kaasamine on pulmade korraldamisel kindlasti parim ja julgen väita, et ka üks olulisemaid investeeringuid. 

Umbes pooleteise aastase pikkuses korraldusprotsessis oli Egerta minu jaoks alati olemas. Seda nii ideede ja nõu jagamisel, korraldamisel kui ka emotsionaalselt kerge pulmade-eelse ärevuse, millega vast iga pruut kokku puutunud, vaigistamisel/maandamisel. 

Meie unistuste pulmapäev oli rohkem kui ideaalne ja seda kõike tänu Egertale, kes kõik meie soovid ja visiooni rohkem kui edukalt teoks tegi. Egerta on tõesti oma ala spetsialist ja ma soovitaks absoluutselt kõikidele tulevastele pruutidele kõhklemata vaid teda. 

❤

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!