Pulmad Itaalias - teeme teie unistuse teoks!

Pulmakorraldus Itaalias on pisut keerulisem kui Eestis, aga saame lubada – et see kõik on pisikest pingutust väärt!
Meie hoolitseme selle eest, et pulmade korraldamine sujuks teie  jaoks võimalikult stressivabalt ning tundes Itaalia pulmaturgu, saame teile pakkuda kõige paremaid lahendusi ning võimalusi sel võrratul maal.

MEIE käest saab tellida:

Pulmade täiskorraldusE teenus ITaalias

See tähendab, et pulmade korraldamine algusest lõpuni on pulmakorraldaja valvsa pilgu all. Pruutpaar ei pea millegi pärast ise muretsema, kogu suhtlemine erinevate tegijatega käib läbi pulmakorraldaja. Loomulikult arvestame me pruutpaari kõikide soovidega ning kogu korralduse protsessi ajal oleme aktiivses suhtluses.

Antud teenus on kõige turvalisem valik nii pruutpaarile kui ka korraldajale.

KONSULTATSIOON PULMADE KORRALDAMINE ITAALIAS

Sobib paaridele, kes soovivad oma pulmapäeva Itaalias ise korraldada aga vajaksid veidi suunamist ning ülevaadet ja soovitusi headest ning usaldusväärsetest tegijatest sealsel pulmaturul.

PULMADE OSALINE KORRALDUSTEENUS ITAALIAS

Sobib paaridele kellel on osaliselt juba teenusepakkujad välja valinud ja korraldustööga poolel teel. Näiteks on valitud peokoht, fotograaf või pulmaisa jne. Siis aga saab pruutpaar aru, et neil ei ole siiski enam jaksu,oskusi või aega korraldusega ise jätkata. See on hetk, kus meie saame pruutpaarile appi tulla ning korraldustöö üle võtta.

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!