M&A võrratu pulmapäev Siidrifarmis

4 kuuga korraldatud imeline pulmapäev!
Jah, see on absoluutselt tehtav! Kui sul on selline pruutpaar!
Kiidan ja südamest – armsad Merilin&Aare – tõepoolest, te olite minu selle suve aare!
Kui lihtne ja ladus oli meie koostöö – ja nii see toimibki, kui pruutpaar pulmakorraldajat usaldab ja pruutpaaril on visioon! Ma tänan teid selle eest.
Ja tänan selle eest, et sain võimaluse kõike seda teiega jagada ja kohal olla. Nagu ma ka pulmapeol teie sõpradele ütlesin – neil on vedanud, et neil sellised sõbrad on nagu teie!

Sellel peol oli tõesti suurepärane õhkkond – nii rõõmus ja kokkuhoidev! Kõik olid KOHAL ja nautisid teie armastuse päeva.
Mina ka 🙂
Ja minu kõige suuremaks, paremaks ja magusamaks “tasuks” on sellised sõnad – mida ma uhkuse ja tänutundega jagan.
Aitäh veelkord –  Merilin ja Aare, selline tänu ja tunnustus annab jõudu.

Ja veel – 4 kuuga on suur ja äge pulmapidu tehtav, kui sul on parimad tegijad. Siinkohal ka minu kummardus minu armsatele kolleegidele, kelleta ei oleks ükski pulm päris see. See on nii hea tunne, kui tead, et saan neid 100% usaldada ja tulem on absoluutselt täiuslik.

Kogu selle päeva ilu saan teieni tuua tänu imelisele ja imeliselt andekale fotograafile Sandra Palm! 
Ja kui teil on soov ennast pulmapäeval kui (super)modell tunda – siis she´s the one! 🙂 sest Sandra on kindlasti üks Eesti parimaid moefotograafe – ja lisaks ka veelgi armsam inimene kui mina 😉

Merilin & Aare:

“Pulmamõtted olid meil meeles mõlkunud juba mõnda aega aga kindla otsuseni teha suurem pidu, jõudsime vaid 4 kuud enne valitud kuupäeva. Kui kõik muu oli lahtine ja olime paindlikud, siis üks oli meie jaoks kindel – pulmakorraldajaks peab saama Egerta! Seda lihtsalt seetõttu, et tema varasemalt korraldatud pulmad paistsid juba piltidelt nii ilusad, stiilsed ja südamlikud. Olgugi, et pöördusime tema juurde viimasel minutil, oli ta siiski nõus meile vastu tulema ja koostööd tegema. Suur aitäh selle eest!
Egerta omab pulmade korraldamisel suurt kogemust, oskab soovitada parimaid tegijaid, annab nõu ja pakub lahendusi, omab head stiilitunnetust ning lisaks kõigele on ta väga armas ja soe inimene, kellega on lihtne ja meeldiv suhelda ning koostööd teha.
Meie pulmapäev oli fantastiline, muljeid ja emotsioone jätkub veel pikaks ajaks. Kogu pulm – nii tegijaid, dekoratsioonid kui peopaigad vastasid meie nägemusele ja ületasid kõiki ootusi. Pulmapäev sujus muretult ja rõõmsalt, tänu millele saime nii meie kui külalised seda tähtsat pidu täielikult nautida.

Veelkord suur tänu kõige eest, armas Egerta!

Kallistame, Merilin ja Aare”