E&S üleni stiilne pulmapäev Kõue mõisas

E&S üleni stiilne ja armastusest hõõguv pulmapäev!

Kui Eliise mulle kirjutas, siis ega ma esimese hooga ei viinudki kokku, et kes ta on..
Kohtumisele jõudes oli mul aga tunne nagu pisikesel lapsel kes kohtub salapärase ja ilusa ning sädelevaid kingipakke toova jõuluvanaga! Mitte, et Eliise näeks välja nagu jõuluvana 🙂 Aga säravaid kingitusi saab tema käest küll!
Nimelt – Eliise on vaieldamatult minu üks lemmikuid ehtekunstnikke. Olin juba ammu tema töid Facebookis piilunud ja ihaldanud ja nüüd tundes teda ka isiklikult olen ma veelgi suurem fänn, sest lisaks sellele, et ta on meeletult andekas kunstnik, on ta võrratult särav ja armas ning sõbralik inimene.

Vaata ja imetle Eliise töid siin!

Sellised inimesed nagu Eliise ja Sam – ning loomulikult Eliise imearmas ema, tuletavad meelde kuidas mul vedanud on, et saan teha just seda mida ma teen.
Fantastilised inimesed kellega kohtumine on päeva highlight ja see tunne pulmapäeva möödudes – väike nukrus, et see kõik ilus ja tore läbi sai…
Aga ometigi olen ma siiralt tänulik, et sellest kõigest osa saan/sain!

Täiskorraldus ja dekoratsioonid: Egerta Mändmets
Võrratud fotod: Sandra Palm

ELIISE & SAM:
Our wedding was a destination wedding that took place in Estonia. Me and my husband both live in Australia but wanted to celebrate my heritage by getting married in Estonia. It seemed like a scary thought in the beginning until we met Egerta.
Egerta helped us pull together the most amazing wedding we could have ever asked for. She’s very empathetic and really listened to what our ideas/visions were and interpreted them beautifull.
Go prepared and know what you want – it makes everyone’s lives easier 🙂 But if you don’t know exactly, she’ll help you figure it out.
She’s lovely and easy going- great to work with.
Thank you for everything!
Love xx