M&A – Keila-Joa (Schloss Fall) lossimuinasjutt

2020 aasta suve kõige esimene pisikene ja imearmas pulm Keila-Joa lossis.
Pulmapidu vaid pere keskel ehk pidu 25le.
Kõige kallimad inimesed, romantiline atmosfäär, ilusad detailid, head tegijad ja muidugi suurepärane toit ja jook. Ideaalne pulmapäev!

Kuna pruutpaar soovib privaatsust, siis kahjuks ei saa ma avaldada ühtegi pilti neist kahest – ilusast ja armunud inimesest.
Küll aga saan jagada päeva jaoks loodud ilu. Mille saan tuua teieni tänu andekale fotograafile 🙂 
Aitäh Mait!

2020 oli igas mõttes eriline aasta.
Näiteks oli minu korraldada 4 pulma, kus paar ei soovinud pulmaisa (aga ma siiski alati soovitan – võtke pulmaisa ikka ka 🙂 – st, et ma mitte ainult ei korraldanud pulma, vaid koordineerisin ka kogu pulmapäeva. Lisan siia kohe kiiresti, et mina ei paku pulmaisa või pulmaema teenust – see on hoopis midagi muud 🙂 Nagu ütlen oma paaridele, siis mina kõva häälega rääkida ei soovi ning pigem hoian ikka tahaplaanile ja hoian seal kõigel silma peal.
Iga tegija jäägu ikka oma liistude juurde.

Aga jah, sel suvel sain oma oskusi veelgi enam kasvatada. Korraldada ja koorineerida pulma kus oli 25 inimest aga ka pulma kus oli külalisi 100 🙂 Pea tunnistama, et korraks võttis isegi minul käe värisema 🙂 – aga teinekord peab vist lihtsalt eneseuksu olema ning tajuma, et kui mul on piisavalt palju kogemusi ning ma teen tööd mida armastan, siis saabki kõik minna vaid ideaalselt.
Seega – koostan detailse pulma päevakava ja kontrollin, et kõik sujuks nagu kellavärk? Vabalt 🙂

Vajugem nüüd korraks sooja suvisesse tundesse…

Fotod: Mait Jüriado
Pulmakorraldaja, dekoraator ja päeva koordineerija: Egerta.ee
Lillede teostus:​ Peter Boeijkens


Head sõnad 
M&A:


Sooviks kirjutada oma meeldivast kogemusest pulmade ettevalmistamise protsessis. Kõige pealt tahaks mainida, et Egerta jättis algusest peale väga professionaalse mulje, kuna hoidis kõik asjad kontrolli all. Üldse ei pidanud närvitsema ning kartma, et asjad ei saa õigeks ajaks valmis.

Egerta oma olemusest väga positiivne, rõõmsameelne ja meeldiv inimene, kes alati oli meie jaoks olemas.
Pulma osas mul oli konkreetne ettekujutus dekoori osas ning Egerta suutis täpselt leida selliseid dekoreerimise elemente, mis olid vajalikud selleks, et korraldada ideaalset pulma.
Aitäh Sulle, Egerta, et aitasid meil teha seda päeva nagu unistustes!


Lisan siia omalt poolt ka TOP3 miks pulmakorraldaja tellimine on väga kasulik:
– Aitab leida kõige sobilikumaid koostööpartnereid vastavalt isikliketele nõudmistele (fotograaf, video, make-up, florist, pulmakoht jne.)
– Aitab säästa palju aega ja energiat valitud koostööpartnerite suhtluses
– Hoiab korraldusliku protsessi kontrolli all ja laseb nautida pruutpaaril pulmaga