T&B päikeseline mereäärne pulmapäev Käsmus

Suvi ja meri ja Käsmu…
Kõik kes Käsmus käinud, teavad, et see on üks maagiline paik – sellist teist ei ole!
Ja väga eriline paik on ta ka minu jaoks – sest osaliselt sai just sealt alguse minu pulmakorraldaja teekond.
Juba sellepärast oli mul suur au ja rõõm olla Tiiu ja Beni pulmapäeva korraldajaks.
Nagu paljud minu pruutpaarid – ei ela ka T&B Eestis, vaid veidi eemal. Lisaks ootas Tiiu pulmade korraldamise alguses ka beebit ning minu abikäed olid väga vajalikud. Teadliku ja nõudliku paarina olid nad enda jaoks selgeks mõelnud mida ja kuidas soovivad, kuid detailides ja kogu suure plaani kokku panemisel usaldasid mind! Parim viis pulmi korraldada ja ma tänan selle usalduse eest!

Pulmakülalised sõidutasime Tallinnast mugavalt bussiga Käsmu – vahepeal pakkusime põneva vahepeatuse Viru rabas. Pulmakülalised olid lummatud – meie pisikese Eestimaa puutumatu loodus… ja seejärel maagiline-maaliline Käsmu.
Kirsiks tordil  -absoluutselt fantastiline suveilm! Nagu tellitud 🙂

Intiimne abielutseremoonia sai läbi viidud Käsmu meremuuseumi hoovis – kus mõnikord piisab dekoratsioonideks vaid muuseumist leitud lauast ja vanadest aiapinkidest – lauale Balti jaama tädide poolt hommikul korjatud kirjud põllulilled
Ning alati pakub võrratu elamuse suhtlus ning kohtumine muuseumi karismaatilise peremehega!
Seejärel jalutas kogu pulmarahvas mööda Käsmu kitsaid tänavaid Lainela peosaali poole ning pulmapidu sai alata! Andres Tormi juhtimisel saab iga pidu ideaalne! Te peaksite oma silmaga nägema ja kogema seda tantsushowd mille ta pulmas läbi viib! Hindamatu! 🙂

Pulm sai äge! Palju erinevaid rahvusi ja erisoove! Suur pidu, koos laste – lapsehoidjate, hea muusika, maitsva toidu ja joogi, suurepärase õhtujuhi ja suussulavate kookidega. Palju nalja ja naeru ning mis kõige olulisem  – armastust!
See kõik oli kokku  – nii lihtne ja ilus, südamlik ja armas, rõõmus ja helge. Nagu Tiiu ja Ben ise!

Minu jaoks oli see pulm 2019 a suve pulmadest aga vast kõige erilisem ka seetõttu, et pulmas olid ootamatud aga väga oodatud külalised 🙂
Ajakirja Anne&Stiili andekas fotogaraaf Krõõt Tarkmeel ja armas ning väga väga tore ajakirjanik Kaisa Potisepp.
Nimelt olin ma ajakirja poolt välja valitud persooniks kelle argipäeva piiluda ja uurida – kuidas näeb välja ühe pulma korraldamine.
Olin (ja olen siiani) sellest väga meelitatud aga samas ka erutatud ja elevil! Kui kaks oma ala profesionaali sind päev otsa jälgivad, erinevaid küsimusi küsivad ning sa tead, et hiljem ilmub sellest põhjalik ülevaade Eesti loetumas ja stiilsemas naisteajakirjas – paneb käe värisema küll 🙂
Aga me saime hakkama! Ja tänan veelkord selle kogemuse eest.

Minu töös on nii palju hetki ja inimesi kelle  ja mille eest tänulik ja õnnelik olla!
Veelkord – kallid Tiiu&Ben – suured suured tänud!

Ja hästi palju tänu saadan selle pulma armsale fotograafile – Stina Kase!
Tänu sinu suurepärasele andele saan ma oma tööd ja selle päeva ilu kõigiga jagada. Aitäh Stina.


Tiiu & Ben:

Dear Egerta!
We wanted to thank you very very much for an absolutely lovely day. Everything went great and smoothly. We both got to really enjoy everymoment of it and party till the end with absolutely no stress. And how lucky we were with the weather!!!
We have now shared our impressions among ourselves and with our family and friends and only heard extremely positive feedback. The food and the band were great, Torm is a star, the babysitters were lovely – Sassu slept through the whole party (something I did not even dare to dream of), the deco and my buquet were exactly as I imagined it.
Thank you so much for your help with pulling all these tiny pieces together – we would not have been able to do it without you!!!!!
Hugs!