M&K tormine pulmapäev Tuliveel

Minu 2019 aasta pulmahooaja viimane pulm leidis aset maalilises Tulivees – pm siis selleks hetkeks tuliuues peokohas.
Kui me Madli ja Krisi pulma planeerima hakkasime, oli Tulivee peohoone olemas vaid joonistel ja 3D vaadetena. Aga ma ei kahelnud hetkeksi selle koha võlus ja ilus!
Pulmapäeval – 14.septembril – ei hellitanud meri ega tuuled meid! Kui ma hommikul Tuliveele saabusin, oli torm öösel hoovist (kus muidu on ikka tuulevaikne) valge telgi minema viinud – kiire ümberplaneerimine ja kõik sai toimima 🙂
Ka 10 min enne tseremooniat seisin ma välikatuse all ja hoidsin massiivseid lillepotte postamendil igaks juhuks kinni, sest sellist tuulepoissi ei olnud ma päris ammu näinud. Ometigi – oli see kõik nii lummav ja kaunis. Kuidas lained vahutasid ja taevas värvus kord tumesiniseks, kord halliks, siis aga tuli välja päike – just õigel ajal. Ning vihma mu kaunis pruutpaar ei saanudki tunda – nagu mul tavaks öelda on – minu korraldatud pulmades ei saja! Vähemalt sellel kõige olulisemal hetkel 🙂

Nüüd kõlan ma vist pisut vanainimese moodi 😉 – aga selline hoogne, stiilne, ääretult lõbus ja detailiderohke noorte pulm oli minu jaoks päris erakordne. Ühelt poolt olid Madli ja Kris väga teadlikud, mida ja kuidas nad soovivad, teisalt aga andsid mulle vabad käed ja usaldasid mind ja minu soovitusi – M& K – aitäh selle eest! Selliselt on pulmade korraldamine puhas nauding ning usun, et tulemus saab olla ainult suurepärane!
Mäletan päris hästi et kui olin M&K kohtunud, mõtlesin omaette – sellest tuleb üks väga ilus ja väga äge pulm, olin põnevil.

Ja tuli ka! Vaadake – tänu Gerry´le saan seda päeva teiega jagada. Aitäh sulle hea Gerry!


Madli & Kris:

Otsus pulmakorraldaja võtta tuli meil kiiresti. Mõte saata töö ja muu elu kõrvalt sadu meile ja võtta vastu sadu otsuseid ei tundunud meile kummalegi meeldivana.
Egertani jõudsime läbi ajakirja artikli, kus Egerta oma pulmakorralduse nägemusest lähemalt rääkis ja meie arusaamad tundusid klappivat.
Teisi korraldajaid me isegi ei kaalunud, sest see oleks lisanud korraldusele veel ühe tüütu lisaülesande.
Tänu Egertale saime palju ideid kus ja milliste tegijatega pulmi võiks pidada ja saime teha parimad valikud. Kõige parem avastus meie jaoks oligi pulma asukoht -Tulivee, mida sellel hetkel veel olemaski polnud. 
Usaldasime Egertat ja broneerisime koha ära enne kui seda pool aastat hiljem esimest korda nägime.

Usun, et pulmade organiseerimine ja pulmad on niivõrd isiklik ja eriline kogemus, mida teistega võrrelda ei saa.

Jäime pulmapäevaga väga rahule. Dekoratsioonid ja lilleseaded olid täpselt sellised nagu ette kujutasime ja vaatamata isegi ilmataadi vingerpussidele kõik sujus ja toimis ideaalselt.
Kõige suurema plussina tooksimegi eraldi välja selle, et pulmapäeval ja sellele järgselt ei pidanud me millegi pärast muretsema.

Suured suured tänud Egerta!