R&V tõeline muinasjutt – Eesti&Ukraina telgipulm mõisahoovis

Ragnar ja Vitaliia olid kindlasti minu 2020 aasta pulmade üks eriliseim paar!
Juba esimesel kohtumisel olin ma lummatud Vitaliia – kes on pärit Ukrainast –  võrratust ilust. Mäletan täpselt – ahhh kui ilus pruut temast saab 🙂 
Suure südamega, loodust ja ilu armastav – ühelt poolt nii lihtne ja armas ning tütarlapselik, teiselt poolt aga võrratult kaunis ja tugev naine.
Ja kui päris aus olla, siis Ragnari puhul puges mulle juba enne kohtumist sisse pisikene kartus – aukartus! Teadsin juba eelnevalt kellega on tegu ja mida kõike ta loonud on. Sügav kummardus Ragnar.
Seda enam olin tänulik, et nad usaldasid minule pulmade täiskorralduse.
Koostöö oli suurepärane – pruutpaar kes mind usaldas! Vitaliia teadis täpselt mida ta ei taha ning ka väljendas seda selgelt – te ei kujuta ettegi kui oluline see on.. aga samas jättis mitmed valikud ja pisiasjad minu hoolde ning ei sekkunud  liialt 🙂
Ja peigmees kes soovis, et pulmad oleksid lõbusad ja ägedad ning et tulevane proua oleks õnnelik. 
Minu pruutpaaride soovid on mulle seaduseks 🙂

Ja no muidugi ei saa ma mööda vaadata sellest, KUS pulmapidu aset leidis. Lihvimata teemant – ja uskuge mind, te veel kuulete sellest kohast – Maidla mõis Raplamaal. Ragnaril on selle kohaga suured plaanid ja see on niivõrd tänuväärne! 
Juba praegu on nad mõisa lähedusse rajanud stiilse ning lummava loodusvilla mis on alles esimene ja üks osa Maidla Nature Resortist.
Loodusvilla on loonud andekas arhitekt Mari Hunt!
Paradiis maapeal!

Kuna pulmapidu oli suur, siis ehitasime mõisa hoovi Klinkbergi abiga suure klaasist telgi. Pruudi soov oli näha peo ajal tähistaevast. Aga kuna ilmataat õnnistas meid sel päeval korraliku vihmasajuga, siis tähtede rolli asendasid tuhanded tulukesed…
Ja vihmasabin vastu klaasi lisas romantikat vaid juurde.
Oluline on, et eriti tähtsal hetkel  – JAH hetkel, hoidis taat taeva selgena.

Ja erilist äramärkimist väärivad ka pulma külalised! Sellist seltskonda ei ole ma ammu näinud! Väga stiilsed, osavõtlikud, lõbusad ja viisakad!
Kuldaväärt! Palun kallid lugejad – kui teid on nüüd tulevikus pulma kutsutud – siis olge kõike seda! Teie panus on ühe õnnestunud ja meeldejääva peo jaoks väga oluline!

Aga kokkuvõtvalt!
Kui korraldada üks pulm – siis just selline üks ideaalne pulm olla võikski!
Kaunis ja harmooniline paar, head valikud ja tegijad, maitsev toit (Põhjala Catering), hästi valitud jook (Jaanihanso), parim meelelahutus (The Swingers) , eriline toimumiskoht ning suurepärased külalised!
Aplaus ka Ragnari sõbrale Kristjanile kes oli võrratu õhtujuht!

Elagu armastus!

Fotod: Mait Jüriado
Pulmade täiskorraldusteenus, dekoreerimine ja päeva koordineerimine: Egerta Mändmets  – Egerta.ee
Lillede teostus: Peter Boeijkens

Galerii piltide suuremalt vaatamiseks – kliki pildil.