P&M – pulm nagu vanas armastusfilmis

Kui Markus ja Pauliina minuga kohtuma tulid, sain koheselt aru, et seda pulma ma tahan korraldada! Mitte sellepärast, et nad on Hollywoodilikult ilusad inimesed 🙂 vaid sellepärast, et nende vahel kiirgas ilus ja siiras ning soe armastus! Nad särasid kui teineteist vaatasid.
Nüüd kui sa vaatad neid pulmapilte, siis saad mu sõnadele kinnituse.

Tunnistan, sel aastal ei olnud mul lihtne oma tööd teha. Pidevalt oli õhus küsimus – KAS? 
Pauliina ja Markus elavad Soomes, aga kuna Markus on pärit Eestist ning – ütlen uhkusega  – on ka minu armas sugulane, siis olid nad ikka unistanud romantilisest mõisapulmast.
Eestis ilusatest mõisatest juba puudust ei ole.
Kuna riikidevaheline piiride lahtiolek oli pidevalt küsimärgi all, siis pidime olema valmis pulmi edasi lükkama või halvimal juhul ära jätma.
Õnneks aga ei juhtunud kumbagi.
Suveks oli olukord rahunenud ning saime keskenduda sellele mis päriselt loeb – armastusele!

Pauliina unistus oli, et saaks varajase õhtusöögi korraldada õues – sinise taeva all ning varbaid kõdistamas roheline suvine muru. Eesti kliimas ei saa selles plaanis just 100% kindel olla 🙂
Küsimärk oli üleval isegi pulmapäeva hommikul!
Aga nagu mulle meeldib öelda – minu pulmades ei saja! Ja ei sadanud ka sel päeval.

Sellest päevast on nii palju ilusaid emotsioone.
Lummavalt kaunis pruut, väga väga handsome peigmees, pidulik varajane õhtusöök suvise päikese all, parimad sõbrad laulmas Backstreet Boys´i laulu, liigutavad kõned, palju nalja ja naeru, hea toit, kaunid dekoratsioonid.

Õhtu saabudes liikus pidu Kõue mõisa sisse, kus ootas ees hea muusika, kokteilibaar ja magusalaud – koos sõõrikubaariga 🙂 – peigmehe lemmik.
Ja ma lihstalt pean siinkohal eraldi rääkima pruudi emast! Üks armsamaid daame keda ma kohanud olen! Milline vitaalne kaunis naine – tegi tantsupõrandal nii mõnelegi noorele neiule silmad ette!

Mõnikord soovin, et ma oleksin superkangelane – ja salajane võime mida endale sooviksin – et saaksin aega tagasi-edasi kerida ja peatada!
Selle pulma paneks küll korraks kordusesse mängima.

Nautige!

Fotod: armas Laura Strandberg
Pulmakorraldaja, dekoraator ja päeva koordineerija: Egerta.ee
Lillede teostus: Marju Avamere

(Head sõnad / Kind words)
Markus & Pauliina:

We had two key ideas when starting to plan our wedding one year before: we wanted to find a beautiful manor from Estonia where we could celebrate for a whole weekend with our dearest, and a skilled local wedding planner who could help with practicalities as we lived abroad. 

Although 2020 tried to get on the way, everything turned out perfect at the end – even the weather with 25+ degrees– and we got our dream garden ceremony and dinner under the sunny sky.

Egerta was an empathetic, professional support during the journey who shared in our vision and offered ideas, took care of all communications with vendors, and patiently reacted to all our detailed requests.

The best of all was that as Egerta pulled everything together with her team and interpreted even the tiny details perfectly during the wedding weekend, we got to fully enjoy the unique atmosphere and the most memorable weekend of our life.

Thank you for everything!

All our family & friends have been saying the weekend was perfect and like from a movie. 

Best, Pauliina & Markus