Kui pulmakorraldajast sai pruut, ehk Egerta.ee läks mehele

Tunnistan, et selle postituse tegemine on mul võtnud väga kaua aega… kuidas võtta kokku oma elu üks kõige ilusam ja erilisem päev? Kuidas võtta kokku oma uue ja õnneliku elu nö ametlik algus? Kes minu looga veidi rohkem kursis, teavad, et olen elus nii mõndagi läbi elanud ja mulle on antud võimalus alustada uuesti. Minu uus elu sai suurepärase täienduse kui kohtasin Urmast – minu võrratu abikaasa. Inimene kellega koos saada vanaks ja kellega nautida IGAT PÄEVA! Sest täna  – kui me oleme koos olnud juba pea neli aastat, on tunne ikka sama – nagu oleksime äsja kohtunud. 
Urmas on minu kodu, minu kangelane, minu turvatunne, minu partner ja nüüd ka minu abikaasa.
Minult küsiti vist kümneid kordi, et  no –  kes siis pulmakorraldaja pulmad korraldab? Mina ise muidugi 🙂 Miks? Sest visioon oli nii kindel ja minu jaoks on pulmade korraldamine sama lihtne kui silmade avamine 🙂 Eks see oma pulmaded korraldamine on silmi avav kogemus küll tegelikult 🙂 Sest see on ikka teistmoodi kui kellelegi teisele. Küll aga jah teadsin kohe, et pulmapäeval ei taha ma nö “tööst” mõelda ja soovin keskenduda ainult õnnelik ja ilus olemisele. Nagu ma ikka oma pruutidele ütlen – sinu ainus töö on olla õnnelik ja ilus. Sellepärast oli mul tähtsal päeval abiks armas inimene, keda sain usaldada ja kes on oma ala professionaal. 
Pulmatiimi ehk tegijate valikul oli üheks kõige olulisemaks faktoriks, et nad oleks minu inimesed! Keda tunnen, tean ja usaldan. Koos olid parimad.
See siiras puhas õnnetunne ja väike sügaval hinges kõdistav elevus, ärevus on midagi täiesti erakordset.
Mina pulmakorraldajana mõtlesin, et no mis siin ikka pabistada, abiellun oma unistuste printsiga, kohal on kõige kallimad inimesed, meeskond on super – kõik on kontrolli all!
Oligi!
Aga kui ma tseremooniakohas autost välja astusin, olin ikka väga närvis!
Uhhh! Käed ja jalad värisesid. Ja süda tagus rinnus nii tugevalt. Ma ei saa siiani aru miks see nii on… ehk sellest, et oled piiritult õnnelik? Mina olin! Olen!
Fahle pargi klaasustele tuli mulle vastu minu armas 10 aatane poeg Alfred, nii nägus noormees! Nüüd oli aeg!
Üks tuhandest mõttest mis peas kordus – nutma ei tohi hakata, siis läheb meik laiali 🙂
Aga ruumi sisse astudes – nähes kõiki neid armsaid ja rõõmsaid inimesi ja … muidugi Urmast, kes mind ootas! See kõik oli maagiline!
Ma ei suuda ära tänada ja ära kiita Peep-Ain Saart, kes meie abielu registreerimise läbi viis. See kõne mis ta oli meist ja meie armastusest kirjutanud – oli midagi ebamaist.
Iga sõna nii hoolega valitud ja nii õige! Aitäh Peep!
Nautisime igat hetke!
Ja teineteist!

Meie pulm oli pidulik vastuvõtustiilis sündmus Tallinna linna südames, imeilusas asukohas koos kõige paremate valikutega. See oli maagiline ja õnnelik päev.

Pulmapiltide autor on andekas ja armas Krõõt Tarkmeel!
Vaata tema pilte  SIIT!

Pulmapäeva korraldas pulmakorraldaja ise koostöös kalli abikaasaga 🙂 ja päeva aitas koordineerida üks imeline kolleeg kelle eest lõpmata tänulik olen ! Kaidi-Kaira Hunt. 

Soovime südamest tänada kogu meeskonda!
❤ Peokoht: Fahle park 
Tänu teile said meie pulmad toimuda täiesti ainulaadses paigas! 

❤ Pulmalilled minu armas kallis Triin Tees

Dekoga aitas alati eriline ja äge Different

Laua kattis ainult kõige paremaga Põhjala Catering

Vahuveinitorni ehitas baarmen Marko Hade
Ja parimad joogid – hoolega valitud ja otse Itaaliast! Aitäh mu kallis õekene – Marju!

❤ Pulmatordi ja maitsvad magusad ampsud valmistas Sukree Stuudio

❤ Muusika ja tehnika eest oleme tänulikud Mihkel Eller ja Aaro Põder  ehk peod.ee

❤ Minupoolne üllatus – pulmakink Urmasele – Jaanus Saago

Mind tegid ilusaks Marre Naissoo ja Hanneloore Raid

Pulmakleit Riina Põldroos

Ettevalmistus ja pulmaöö möödusid samuti linna südames, Ambassadori maja Estonishing Stay korteris 
Ideaalne alternatiiv hotellitoale. Märksa privaatsem ja suurem.

Päev juhtis the one and only Andres Torm! Parim!

Kutsed trükkis ja kinkis meile PrintStart

Sõrmused – minu armas kallis “ekspruut” 🙂 Eliise Maar! ( just just, ekspruut, sest kunagi oli mul au ka Eliisele ja Sami pulmad korraldada.

Pulmaauto kinkis meile American Beauty, Ford Mustang – auto mille olen lubanud endale osta kui olen 70+ aastat vana ja elame Urmasega kusagil sooja päikese all…

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol –