K&E – pulmapäev koos kõige kallimatega Itaalias

Kui ma Kristi&Eriku pulmapäevale Itaalias tagasi mõtlen, siis täitub süda soojusega. 100% minu inimesed! Ja olen taas piiritult tänulik, et keegi minu tööd selliselt õnnistab ja neid vahvaid pruutpaare mulle saadab 🙂
Aga Kristi ja Erik! Paar kellest tasub eeskuju võtta, pikalt koos olnud, suurepärase harmooniaga, imelised lapsed, nad on koos loonud võrratu kodu ja oeh… kui suudaks seda kõike täpselt sõnadesse panna.
Pulmade korraldamine Itaalias on saanud minu üheks suureks kireks, mis lisaks pulmadele Eestis annab mulle lisaväljakutset ja  –  eks Itaalia on ju minu lemmik paik ka ning ma ei ole üldse vastu sellele, et aastas mõned korrad seal käia, täidab hinge!
Ja usun, et nüüd saavad ka Kristi&Erik minuga nõustuda, et pulmad Itaalias ei ole vaid 1 ainus pulmapäev vaid see on midagi palju suuremat, see on kogemus-elamus-reis-kustumatu emotsioon. See pulmpäev kestab ju justkui kolm-neli-viis päeva!
Kui elevil on kõik külalised juba alates kutsete saamisest, see ootusärevus, reis pulmapaika ja siis see päev ise – kus veel oktoobrikuus sai õues mõnusa õhtusooja käes tantsida ja kohalikus veinitalus valmistatud veini juua.
Idüll! Nii see oli! 
Ma olen siralt õnnelik Kristi&Eriku üle! Ja kiidusõnad ka kogu pulmaseltskonnale, sest nii toredaid, kaasaelavaid, toetavaid, viisakaid ja rõõmsameelseid külalisi ei kohta just päris igas pulmas 🙂
Nagu üks suur õnnelik perekond! 

Pulmapiltide autor on Laura Strandberg
Vaata tema pilte  SIIT!

Pulma täiskorraldus ja dekoreerimisteenus: Egerta.ee – koostöös Marju Luik ( minu “väike” õde kes elab Itaalias)

❤
Kristi ja Erik:

Kui me oma pulmapäeva planeerima hakkasime, saime kohe aru, et vajame professionaalset abi. Ja seda juba seetõttu, et pulm pidi aset leidma Itaalias Toscanas. Ja tegelikult polnudki see tavaline ühe õhtu sündmuse korraldus, vaid palju enamat- pulmaeelne õhtusöök päev varem kõigile külalistele, majutus, hommikusöögid jne. Itaallased oma temperamendi, teistlaadi asjaamise ja bürokraatiaga võivad korrektse eestlase vahel segadusse ajada, aga Egerta suutis alati rahulikuks jääda ja kõikidele ettetulnud probleemidele leidsime nagu möödaminnes lahendused.
Juba esimesel kohtumisel saime aru, et meie arusaamad, maitsed, visuaal kogu üritusest klapivad. Ta kuulas alati meie mõtted, visiooni ära ja alles siis pakkus ideid ja lahendusi, mis on väga oluline, kui ise pole kunagi pulmade korraldamisega kokku puutunud. Kordagi ei surunud ta oma arvamust peale. Meie pulmapäev oli muinasjutuline- kogu õhustik, visuaal oli nii romantiline, stiilne, itaaliapärane kuni pisidetailideni välja. Kõik toimis sujuvalt ja oli paigas. Nii meie kui külalised olid kogu peost lummatud. Meie saime nautida oma päeva täiesti stressivabalt ja seda ainult tänu ülimalt professionaalsele korraldusele. Aitäh kallis Egerta, sa oled parim!

❤

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol! 

SAADA PÄRING

Kui teil tekkis küsimus teenuste kohta, soov pulma või sündmust korraldada või tunnete, et tahaksite minuga kohtuda – võtke julgelt ühendust!