M&M – Tallinna vanalinnast turbamaardlasse ja tundeküllane pulmapidu Endla talus

Merili&Märten – tegusad noored kellel oli väga kindel visioon milline nende eriline päev peaks välja nägema ja mis seal toimuma! Tunnistan ausalt – mulle meeldib ja sobib ka nii! Ma olin ääremiselt meeldivalt üllatunud, kui osavõtlik oli Märten kõikides dekoreerimise teemades – mida sa muud siis arhitktilt ootadki! 🙂
Mulle meeldivad inimesed kes teavad mida nad tahavad! Ja mul oli suur au kõik nende soovid täide viia!
Kohaplaanid jms siltide kujunduste au kuulub samuti peigmehele.
See oli väga ägedalt eripalgeline pulm  –  no näiteks ilupildid turbamaardlas – see on küll minu kui pulmakorraldaja ajaloos päris esimene kord! Aga üks eriline pulmapidu peabki minumeelest olema täpselt pruutpaari nägu ja tegu – ning Merili ja Märteni tähtis päev seda kahtlemata oli!

Pulmapiltide autor on Mait Jüriado
Vaata tema pilte  SIIT!

Pulma koordineerimisteenus ja dekoreerimisteenus: Egerta.ee
Pulmalilled: Triin Tees

❤
Merili&Märten:

Võime kindlalt öelda, et Egerta kaasamine oli ainuõige otsus.
Koordineerimisteenus tagas selle, et olime enda pulmas aukülalised.
Terve päeva jooksul ei pidanud meie kordagi muretsema ühegi korraldusliku küsimuse eest.

Võtsime pingete maandamiseks ka dekoreerimise teenuse ning üllatuslikul kombel suutis Egerta jääda meie väga kindlate soovide ja ettekirjutuste juures ääretult diplomaatiliseks.
Seejuures suutis ta mõned täpsustamata punktid väga hästi ära lahendada ning lisas omalt poolt maitsekaid finesse, et tervik mõjuks kaunilt.

Olime omale päeva nautimisele niivõrd keskendunud, et me Egertat praktiliselt ei märganudki. Küll aga tunnetasime pidevalt, et asjad juhtuvad ümberringi parimal võimalikul moel. Ja just see ongi see, mida me otsisime. Aitäh Egerta!
❤

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!