E&J – suur ja särav linnapulm Kultuurikatlas

Kui Eveli & Jens minuga kohtumisele tulid, siis teadsin ja tundsin kohe – need on minu inimesed!
Armsad, sõbralikud, pigem tagasihoidlikud, väga arvestavad ja viisakad. Samas nii avatud ning siirad, usaldavad, meeeeeeletult hea huumorimeelega. Väga lihtne oli nendega suhelda ja erinevaid lahendusi leida ning kokkuleppeid sõlmida. Mingites asjades teadsid nad täpselt mida soovivad ja vajavad – näiteks toit (a´la carte menüü Carmen cateringilt) ja vein (see toodi kohale Saksamaalt, pisikesest veinimõisast), aga enamikes asjades usaldasid nad mind.
Suurepärane koostöö – suurepärane pulmapäev!

Aja möödudes ja kogu korralduse protsessis – said meist sõbrad!
Tänaseks olen neil ka Hamburgis külas käinud ja üheskoos on nii mõnigi klaas head veini ära joodud ning paljud maailma asjad läbi arutatud 🙂
Mul on nii hea meel, et minu ellu on tulnud sellised suurepärased inimesed! Kohe päris päris siiralt. Kui te neid vaid tunneksite!
Aga seda kinnitab omakorda kindlasti ka see, et nende pulmapäevale oli kohale sõitnud ligi 150 inimest üle terve maailma – nii palju armsaid inimesi üheskoos nende armastuse päeval!
Või näiteks fakt, et kogu pulmakingituseks toodud raha annetasid Eveli ja Jens Eesti Toidupangale ja Saksamaal tegutsevale Aurelia Sihtasutusele.
Pulma dekoratsioonideks olnud lilled müüsime imeodavalt järgmisel päeval maha ja tulu läks minu soovil kodutute loomade varjupaigale.
Minu sügav kummardus nende ees.

Kui Eveli soov oli algselt abielluda Tallinnast väljas looduse keskel, siis mingil hetkel jäi meil sõelale kaunis Kultuurikatel Tallinna kesklinnas!
Suurepärane valik! Dekoratsioonide lihtsus, elus kasepuud ja Katelde saali rustikaalsus.
Ja see meeldis väga ka kõikidele pruutpaari külalistele. Lisaks mugav asjaolu, et linnapulma puhul on märksa suurem valik majutuasutuste osas ning need kõige kangemad said veel öösel kell kolm edasi vanalinna tantsima minna 🙂
Jah sõnad said aga öeldud pisikeses ja romantilises Randvere kirikus.
Ideaalne kooslus, maalähedane kuid siiski suursugune ja kindlasti meeldejääv.

See oli üks imeliselt imeline pulmapäev koos parimate inimestega!

Selle päeva ilu ja erilisuse saan Teieni tuua tänu fantastilisele suurmeistile – fotograafile – Mait Jüriadole!