L&F talvine linnapulm

Olen seda vist ka varem maininud, et mul tekib üsna tihti oma paaridega põhimõtteliselt kohene arusaam – oleme üksteise jaoks loodud – mina olen nende pulmakorraldaja ja nemad on minu pruutpaar!
Minu inimesed 🙂
Nii oli ka Laura ja Frediga – Kalamajas elavad aktiivsed, särtsakad ja rõõmsad noored koos kahe imearmsa lapsega.
Laura ja Fred on need julged kes otsustasid abielluda külmal veebruarikuul. Teadlikud sellest – mida nad soovivad, samas aga usaldavad ja avatud.
See on mulle ütlemata suur au ja ka rõõm, kui pruutpaar mind usaldab. Laura ja Fred – tänan teid selle eest.

Kuna kindel soov oli pidada pidu just linnas – Tallinnas, siis olid valikud mida tegema pidime mingis mõttes lihtsad. Tõotused teineteisele said antud Kaarli kirikus ja meeleolukas pulmapidu toimus Tallinna vanalinnas Õpetajate majas.
Laura ja Fredi armastus sai mõnes mõttes oma teele ka mõned proovikivid. Loetud päevad enne pulmi haigestus pruut raskelt grippi, lisaks ka tema laps ning vanemad. Tunnistan – olin murelik kui Laura mulle helistas ja minult küsis, mida me teeme ja kas pulmad üldse toimuda saavad.
Aga olles oma töös 100% optimist – uskusin, lootsin ja pisut ka vist palvetasin 🙂 – ning kõik said selleks oluliseks päevaks korda!

Ometi ei hellitanud ka ilmataat meid sellel päeval – lume asemel sadas vihma ja tuul puhus tugevamalt kui oleksime soovinud. Talvepulm ilma lumeta? Jah! Nii oli ja see ei muutnud seda päeva tegelikult mitte kuidagi halvemaks!
Armastan ikka oma paaridele meenutada – te ei abiellu kuuma suvise suveilma, kauni pulmatordi või ideaalsete valgete kingade pärast.
Te abiellute ju armastuse pärast! Te abiellute, sest olete üksteist välja valinud ja soovite selle inimesega elu lõpuni koos olla ja just see ongi kõige olulisem. Seda ei tohi selles pulmakeerises unustada.
Laura ja Fredi päev sai võrratu!
Me panime lume sadama Õpetajate maja pidulikus saalis. Hubase meeleolu lõid kümned ja kümned küünlad. Külalisi ootasid tervitusena kuum kakao ja äsja ahjust tulnud kardemoni saiad.
Õhtu muutsid unustamatuks võrratu õhtujuht Leho Luukas, Põhjala Cateringi peenelt valitud road, showbarmani (põletavalt)kuum etteaste ning loomulikult bänd kes ei jäta mitte kunagi kedagi laua taha istuma – James Werts!
Ühe traditsioonilise pulmatordi asemel oli meil 130 suus sulavat minitorti – autoriks Koogipood! Ja ma ei soovita sinna minna, sest tegu on ohtlikult maitsvate hõrgutistega 😉

Ja kogu selle päeva ilu saan teieni tuua tänu andekatele fotograafidele FOTORAAT

Ei väsi kordamast! Ma armastan oma tööd! Oma pruutpaare! Neid tundeid ja seda ilu! Isegi seda pinget mis pulmade korraldamisega kaasneb, sest tulemus on 100% seda väärt!
Kallid Kaura ja Fred – tänan Teid veelkord – usalduse eest!
Tänan, et sain teid tundma ja sain teiega sellel teekonnal käia.
Olen tänulik ja õnnelik!

 

Laura & Fred

Kui me alguses kahtlesime pulmakorraldaja vajalikkuses, siis juba üksjagu aega enne suursündmust ennast saime aru, et meie unistuste pulma realiseerimiseks ning stressivaba meeleolu säilitamiseks meie endi püüdlustest ja olematust kogemusest ei piisa. Egerta kaasamine korraldusse oli kindlasti meie pulma suurimaks ühtesiduvaks heas mõttes liimiks, sest detailid olid viimseni paigas ja mitte ainult meie, vaid ka meie külaliste tagasiside jäi üdini positiivseks! On võimas kui usaldad kedagi väga olulise sündmuse korralduses ning tulemus on üle ootuste ja rohkemgi veel. Jäime väga väga rahule!

Aitäh kõige eest Egerta!

Laura lisas:

Me jäime tõesti kogu pulmaga väga rahule. Meie jaoks oli see tõesti ideaalne!

See oli nii armas, et olid nõus/valmis isegi oma lapsehoidjat meile laenama 🙂

Ja kõik oli nii maitsekalt seatud ning kimbud olid nii armsad!

Tead, mul oli pulmapäeval ainult üks kohustus.

Pidin meie sõrmused kirikusse kaasa võtma. Ja ma suutsin need maha unustada!

Õnneks mu sõbranna läks kirikust kiirelt järgi neile ja õigel ajal olid sõrmused olemas.

 

Pulmapäev on täis nii paljusid emotsioone, et kõige lihtsamad asjad ununevad.

Ma ei kujuta ette, kui oleks pidanud terve pulma korraldamise eest vastutama…

Jäime pulmaga väga rahule! Kui tavaliselt oleme suht kriitilised…

Ja igas pulmas, kus käinud oleme on alati midagi, mida ise teisiti teeks, siis meie pulm oli 100% selline nagu meile meeldib.

Mitte midagi poleks teinud teisiti!