A&R – stiilsed ja ilusad Siidri farmis

Anni ja Raini pulma stiil läheb kindlasti minu lemmikute TOP3 nimekirja – kahe sõnaga: must ja kuldne.
Kes mind tunnevad või kes on mind jälginud – ilmselt teavad milline on minu lemmikvärv – kõige ilusam värv maailmas – must 🙂
Küll aga ei ole see väga levinud värvitoon pulmades ja seda enam – võite ette kujutada helki minu silmades kui Anni mulle oma soovitud pulma toonid nimetas.
Juhuuu!
Nagu on öelnud Neiman Marcus – “Women who wear black, live colorful lives…” 🙂

Aga Anni ja Raini puhul tahaksin välja tuua just eelkõige selle – kui imeliselt lihtne ja voolav oli koostöö nendega. Osad pulmapäeva jaoks vajalikud tegijad olid paaril juba siis olemas kui mind leiti aga osad lahendused leidsime mõnusas sujuvas koostöös. Anni oli alati rõõmsameelne, easy-going ja üldse mitte stressav pruut, lisaks ka väga hea stiilitajuga aga samas usaldav ja paindlik.
Isegi kui vahepeal mõni murekorts tema otsmikule tekkis, siis reeglina kadus see nagu võluväel kui lubasin – kõik saab olema imeline! Mul on nüüd sõnavaras uus väljend – PinterestPerfect 😉
Ja saigi 🙂

Pulmapäev – sama ilus kui pruutpaar või vastupidi?
Ega see ei olegi mingi võistlus.. pulmapäev peaks ideaalis olema pruutpaari nägu – ja just nii see päev saigi – Anni ja Raini moodi – stiilne, ilus ja kahtlemata ka väga lõbus!

Imeliste, päevale sobivalt – stiilipuhaste fotode autor on moefotograafia teravsilm ja ka ise säravalt supercool Krõõt Tarkmeel. Tema tööd leid sa SIIT!