D&S suvine mereäärne pulmapäev Tuliveel

Mõne paariga kohe on nii, et juba esimesest hetkest – mil neid kohtad –  saad aru – kui õiged nad teineteise jaoks on! Täpselt see tunne saatis mind kogu Dorise ja Siimu pulmakorralduse teekonnal.
Kunagi päris ammu – juba 10 aastat tagasi, kui ma alles pulmakorralduse maailma astusin, kohtusin ma pastor Olavi Ilumetsaga ja ta ütles nii õiged sõnad –  “ma ikka tahan näha ja olla veendunud, et need kaks inimest kelle ma paari panen – teineteist ikka päriselt armastavad!”
Ütlen ausalt, mulle annab see nii palju lisaenergiat ja siirast soovi oma tööd teha – kui näen kui ilus saab olla kahe inimese vaheline tunne ja side. Kuidas nad teineteist austavad ja hoiavad! Parandamatu romantik nagu ma olen 🙂
Dorise ja Siimu omavaheline side oli tugev, toetav, õrn ja armastav! Imetlusväärne!

Minule – pulmakorraldajale –  tegid nad töötegemise mõnusalt lihtsaks – kus käsikäes olid usaldus ja koostöö. Pruutpaar edastas oma soovid minule ja mina tegin need teoks. Lihtne 🙂
Ning tulemus – vaadake piltidelt! Ilu, kordaläinud pulmapidu ja õnnelikud inimesed!

Dorise ja Siim sattus minu suve nädalavahetusele, kus mul oli 3 päeva järjest kokku 3 pulma.
Reedel -Doris ja Siim Tuliveel.
Laupäeval – Carolja Esa – Kõue mõisas.
Pühapäeval – Triin ja Priit, Viljandimaal Männiku metsatalus.
Ütlen – ärge seda kodus järele proovige! 🙂 
Aga kui sul on imelised usaldavad ja kerged kliendid, hea planeerimisoskus ja suurepärased abilised ( aitäh mu kallid Koidu, Urmas, Marjanne ja loomulikult kõik supermegaägedad koostööpartnerid)  siis – oli see  kõik tehtav!

Imeilusate fotode eest olen piiritult tänulik sulle armas MARIS TREUFELDT– vaata Marise töid SIIT!

Peokoht:  Tulivee hotell
Õhtujuht: Taavi Puuorg
Pulmakorraldaja: Egerta.ee
Lillede teostus minu armas lillepartner: Lillemoor

Kallid Doris ja Siim!
Aitäh, et sain teiega sel teekonnal olla! See oli nii ilus, kerge ja inspireeriv! Teie armastus on inspireeriv!

Head sõnad / Kind words:
D&S:


Pulmadega juba kord on sedasi, et kui neid ise esimest korda korraldama hakkad siis ei tea, kust alustadagi. Jõudsin üsna pea selleni, et mul ei ole mõtet ise pusserdada väikse beebi kõrvalt, vaid tahan tõesti, et kõik õnnestuks nii nagu ette kujutan. Seetõttu saigi kohe alguses Egerta poole pöördutud.

Juba esimesel kohtumisel Egertaga sai selgeks, et tegu on tõelise professionaaliga. Ta küsis õigeid küsimusi, suunas mind mõtlema asjadele, mis siiani pähegi ei tulnud ning mitte miski polnud tema jaoks keeruline teostada. Lihtsalt võisingi vabalt vesteldes kirjeldada, kuidas ma kõike ette kujutan, mis mulle meeldib ja mis mitte. Korraldamine oli seetõttu tõeliselt mõnus ja ladus protsess, kus samm-sammult arutasime ideid peensusteni välja.
Kogu loomise protsess oli ääretult tore, sest Egertaga on tõeliselt meeldiv ja lihtne suhelda.
Ta tabas juba lennult minu ideid ja teadis, kuidas neid teostada. Seda kõike muidugi väga suure kogemustebaasi põhjalt. Egerta enesekindlus kohati isegi pani mind muretsema 😀 Ise olin enne pulmapäeva juba veidi ärevil ja vaid mõtlesin, et kas ikka selle peale sai mõeldud ja kas too asi korraldatud. Aga teadsin, et usaldan Egertat täielikult ning tagant järgi tunduski see muretsemine täiesti tühine. Egertal oli kogu asi kogu aeg kontrolli all. Kogu pulmapäev sujus laitmatult. Kõik tegijad teadsid, kus ja mis kell nad olema peavad. Pruutpaarini ükski korralduslik mure ei jõudnud ja me saime nautida oma päeva täiel rinnal.
Kindlasti kindlasti soovitan pulmakorraldajaks Egertat, sest siis võid kindel olla, et saad imeilusa pulmapeo ja lausa naudid kogu korraldamise protsessi!
Kniks ja kummardus meie poolt 😘

Doris & SiimNB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!