A-M & M Kalaranna lummuses

Minu imearmsad Ann-Mariin ja Mihhail!
See suvi õnnistas mind niivõrd imeliste paaridega! Armsad inimesed kes jäävad veel pikaks ajaks minu südamesse!
Kui nad mulle Portugalist oma pulmareisilt tänuvideo saatsid – täitusid silmad pisaratega ja süda rõõmuga! Ühelt poolt nii väike, aga samas nii suur ja ilus tegu! Olin liigutatud!
Aga  – sellised nad mul olidki! Armsad ja lihtsad, siirad ja nunnud! Meil sai ka nii palju nalja!
Küll on hea kui meelde jääb vaid hea!
Sest tegelikult ega meie korraldusprotsess lihtsate killast ei olnud – just covidi tõttu. Ann-Mariini ja Mihhaili pulm jäi täpselt sinna piirangute piiri peale ja viimase hetke otsuseid tuli teha palju. Teadmatust oli omajagu!
Aga – kui uskuda ja olla alati valmis (mulle meeldib ikka öelda, et meil peab olema plaan B) siis saab kõik korda! Ja nii oligi!
See oli üks väga väga eriline pulmapäev Kalaranna Puhkemajas koos eriti võrratute inimestega.

Koos selliste tegelastega on minu töö üks suur rõõm!
Ja muidugi on abiks ka suurepärased ja usaldusväärsed partnerid! Ilma nendeta ei saaks mina pulmakorraldajana oma tööd nii edukalt teha.
Erilisi kiidusõnu sai catering PÕHJALA CATERING! Alati hea valik 🙂 Sellest miks võin pikemalt rääkida!
Bänd PILLE-RIIN & THE WET CATS – mega leid! Minul esimene koostöö
Õhtujuhina Erki Veiko – nii hästi sobiv!
Ja paljud teised!!! 

Imelised fotod on loonud armas KERLI HALLISTE – vaata Kerli töid SIIT!

Peokoht:  Kalaranna Puhkemaja
Õhtujuht: Erki Veiko
Pulmakorraldaja: Egerta.ee
Lillede teostus minu armas ja andekas lillepartner: Marju Avamere

Kallid Ann-Mariin ja Mihhail!
Minu imelised inimesed! Tänan teid selle usalduse ja kogemuse eest. Aitäh, et olite just sellised nagu te olite – rõõmsameelsed, lahked, head ja usaldavad. Teie kaks koos – see on nii õige! 
Olen siiralt tänulik kui elu toob mu teele selliseid inimesi nagu teie! 

Head sõnad / Kind words:
A-M & M:


Pulmadeks ideid kogudes jäi esimesena internetiotsingutest silma Egerta portfoolio. Tema stiil ja tehtud tööd olid nii muljetavaldavad, et me ei pidanud isegi vajalikuks rohkem otsida.
Esimesel kohtumisel sai kohe selgeks, et tegemist on sooja ja armsa inimesega, kes teeb oma tööd suure kire ja südamega.

Teadsime kindlasti, et meil on pulmakorraldajat vaja, kuid me ei soovinud täiskorraldusteenust. Pigem kedagi, kes aitaks meil korralduses orienteeruda ja oleks vajadusel toeks. Egerta puhul meeldis meile väga tema paindlikkus. Erinevaid variante, kuidas paare toetada, on tal nii palju – kõigile midagi. Nii leidsimegi endale sobiva koostöövormi, kuid meie positiivseks üllatuseks saime palju rohkem tuge ja abi, kui oskasime oodata. 

Üllatusi (nii häid kui halbu) tuleb ilmselt pulmade korraldamisel ette igal paaril, Egerta oli nendel hetkedel meie jaoks täielik kalju – tagasi mõeldes on väga raske on ette kujutada, kuidas kõigega omapäi oleksime hakkama saanud. Eriti, kui viirusest tingitud segadus korraldusele vürtsi lisab… 


Kui pulmapäev kätte jõudis, teadsime juba, et võime oma pulmakorraldajat täielikult usaldada ja meie tähtsaks ülesandeks jäi päeva nautimine. Meie jaoks toimis kõik ideaalselt ja kui kellelgi tekkiski mingi mure või küsimus, siis meieni see igatahes ei jõudnud.

Lisaks võiks kirjutada veel eraldi peatüki sellest, kui imeline nägi välja meie pulmapaik ja kui hästi olid tabatud meie soovid ja maitse. 

Oleme oma valikuga nii nii rahul ja täiesti kindlad, et Egerta mängis väga suurt rolli selles, et saime kogu korraldust ja pulmapäeva täiel rinnal nautida ilma, et oleks ise millegi pärast pidanud muretsema. Kui peaksime kõike algusest peale alustama, siis oleks kindlasti Egerta esimene, kelle poole pöörduksime

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!