K&M valge-kuldne pulmapidu Vihula mõisas

Kristel ja Märt kuuluvad kindlasti selle suve selliste mõnusate, kergete ja “see sobib suurepäraselt” pruutpaaride hulka. Milline rõõm on teha tööd paaridega kes teavad täpselt mida nad tahavad, aga samas usaldavad korraldajat! Muidugi on täiesti ok ka see kui te ei tea mida te tahate 🙂 – et selles selgusele jõuda – olengi olemas mina! 🙂 Aga usaldada võite mind ikkagi 🙂
Loomulikult on abiks ka see kui pruudil ja pulmakorraldajal on sarnane maitse. Kui ma Kristelit esimene kord nägin, siis tunnistan – olin lummatud – kui eriliselt kaunis pruut! Ilmekad silmad, kaunis naeratus,  tugevad näojooned ja ideaalselt blond juus! Kui ta oma ideid ja mõtteid kirjeldas – saime vist mõlemad koheselt aru, et siit sünnib midagi ilusat ja head!
See suvi viis mind Vihulasse lausa kolmel korral. Kolm võrratut ja eriilmelist pulma.
Püüan ka need peagi oma blogisse lisada.

Kristeli ja Märdi pulma dekoratsioonide märksõnadeks olid – kuldne, valge ja juurde tilk musta! Stiilselt minimalistlik ja samas elegantne!
Pulmapeo tegijad olid samuti suurepärased.
Kaunite fotode autor ja eraldi ka minupoolsed suured tänud  GRETE MÄE – vaata tema töid SIIT!

Pulmapäevast valmis ka imeline video – mille autoriks on Toomas Vardja  – leiad selle SIIT!
Pulmakorraldaja: Egerta.ee
Lillede teostus minu armas lillepartner: Lillemoor

Kallid Kristel ja Märt – suured suured tänud, et mind usaldasite!
Soovin nii palju ilusat ja head teie armsale perele!

Head sõnad / Kind words:
K&M:


Juba esimesel kohtumisel sain aru, et oleme valinud õige inimese. Egerta on kindel valik, kui tahad et töö oleks tehtud põhjalikult aga südamega. Tema oskus pöörata tähelepanu igale detailile on suurepärane. Kõik asjad olid täpselt nii nagu olin ette kujutanud. Pole palju inimesi, kes kohe mõistavad ja kaasa lähevad sellega, mida sa ette kujutad oma suurelt päevalt. See päev oli täpselt minu nägu. Kõik oli super ilus! Ja kui tekkiski mingi murekoht siis see sai kohe lahendatud. Suurepärane lihtsalt. Egerta on kindlasti inimene kellele võib usaldada oma pulmapäeva!

Kõik asjad sel päeval olid täpselt nii nagu ette kujutasin. Kui ma peaksin uuesti pulmad tegema, siis ma ei muudaks mitte midagi. Worth every penny. Kõik tegijad tol päeval olid lihtsalt super. Kõik detailid olid super! Ma võiksin vist taevani kiita seda päeva. See oli täpselt minu nägu – lihtne, stiilne, elegantne. 

Ja õhtujuht – sellega läks täpselt kümnesse. Väga chill ja lõbus. Niiet kui keegi ei taha labast porgandi läbi riiete vedamis mängu siis he is the guy. Saab ka palju stiilipuhtamalt. 
Ja saada suured tänud ka floristile –  lilleseaded olid  väga ilusad. Jäin nii rahule.

Soovin sulle palju mõnusaid pruute, kellega on lihtne koostööd teha, las need bridezillad jäävad kellegile teisele. 😁
Parimat,
Kristel ja Märt


NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!