T&P muinasjutuline pulmapidu Viljandimaal

Suvi 2021 oli minu jaoks äärmiselt eriline – nii palju võrratuid paare!
Triin ja Priit olid kahtlemata minu pulmakorraldaja ajaloo üks erilisemaid. Nii paarina kui ka kogu pulm ise.
Triinu teadsin ma juba varem, ta on minu isiklikus elus ja selles kuhu täna jõudnud olen, väga erilist rolli mänginud. Olen selle eest lõpmatult tänulik.
Seda suurem oli nüüd see rõõm, et saan talle midagi vastu kinkida – imeliselt maagilise ja muinasjutulise pulmapäeva.
Seda see pulm tõepoolest oli, alates asukohast kuni kõikide tegijate ja detailideni välja.
Tseremoonia leidis aset keset metsa, hoolega valitud allika ääres. kaare makramee oli Triinu sõbranna valmistatud kuhu oli sisse põimitud kõik head soovid Triinu&Priidu ühisele teele. Peep-Ain oma sooja olemisega. Tseremooniakohta viis paari kilomeetrine jalutuskäik läbi metsa, kus teel võis kosta harfide helisevat muusikat ja puudel rippusid käsitsi valmistatud unenäopüüdjad.
Kihiseva vahuveini asemel pakuti õnnitlemisel kombuchat ning  peosaali kaunistasid põllulilled, tulukesed laes, kümned unenäpüüdjad ning õhus hõljus magus eeterliku õli aroom. Erilise, Triinu enda tehtud, õlisegu sai kingituseks ka iga pulmakülaline.
Pidu ise oli lõbus  – täis tantsu ja naeru. Esmalt astus lavale Traffic, peomeeleolu jätkas Siim Koppel trummidel ning lõpuks veel maagiline ekstaatiline tants. Hiljem sai öise metsa hääli kuulata ja vaikselt unistada muinasjututelgis.
Pulm oli alkoholivaba ning toidud hoolega valitud – enamik neist vegan. Ja imehästi maitsva suhkru – ja jahuvaba tordi valmistas OIVALINE TERVISKLIK TOIT.
Ehk siis kõik elemendid pulmas – teadlikult valitud, erilised ja pruutpaari moodi. Just nii nagu võikski!

Fotod imeline Cärol Liis Metsla – vaata tema töid SIIT!
Pulmapäeva osaline korraldus, koordineerimine ja dekoratsioonid: Egerta.ee
Lillede teostus minu armas lillepartner: Lillemoor

Pulmapäevast valmis ka maagiline video – mille autoriks on URMO LAMP – leiad selle SIIT!

Kallid Triin&Priit olen teile vist juba liigagi mitu korda öelnud, kui imeliselt inspireeriv paar te olete.
Aga häid sõnu pole ju kunagi liiga palju eksole? 🙂
Igal korral kui teiega kohtusin, tajusin ma nii imelist energiat ja sooja armastust teie vahel. See millise pilguga Priit sind vaatab Triin – sellist imetlust ja hoidmist väärib iga naine. Vaadates teid tajusin kui palju headust, ilu ja lootust maailmas on! Aitäh selle eest.
Aga koostööst pulmade planeerimise osas – ma väga tänan selle vabaduse eest mis te mulle andiste, usalduse ja kaasamõtlemise eest. Triin on ju ka ise korraldustööd teinud ning minumeelest sujus protsess meie vahel väga toredasti. Kõik tegijad said teil oma südame ja soovide järgi paika pandud ja mina sain abiks olla veel pisidetailide ja kogu dekoreerimise poolel. Kus Triin peaaegu üldse kaasa rääkida ei soovinudki – andis vaid ette paar mõtet ja ülejäänud sai voogavalt luues tulla. Olen äärmiselt tänulik, et sain sellest kõigest osa ning kogu oma südamest – soovin teile seda jätkuvat õnne ja armastust kõikidesse päevadesse. Te olete seda nii palju väärt!
Alati teie, Egerta

Head sõnad / Kind words:
T&P:

❤

Koostöö Egertaga oli väga lihtne ja sujuv. Ta tabas imeliselt meie soove ja saime olla usalduses, et kõik ideed, mis kohtumisel või vahepeal kirja teel välja hõigatud said, leidsid kauni teostuse ka pulmapeol.
Ka kõikide osapoolte koordineerimine ja vahetu suhtlemine enne pidu ja peo ajal toimis superhästi. Me olime enamus koostööpartnerid ise valinud ja eelkokkulepped sõliminud aga viimased detailid jätsime Egertale, et me ise saaksime kerguses pulmapäeva nautida.
Kohapealne korraldus sujus märkamatult ja ladusalt. Nii tseremooniapaik, saal kui kogu saaliesine olid läbimõeldult ja südamega kaunistatud ning lummavalt ilus.
Oleme ülimalt rahul ja soovitame kindlasti Egerta enda pulmakorraldusse kaasata, et saaks ise südamerahus oma armsamale ja tähtsale sündmusele keskenduda, muretsemata grammigi mingite pisidetailide pärast.
Triin&Priit


❤

 

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!