E&R ääretult lõbus 2-päevane pulmapidu Vihula mõisas

Kohtusin Enely&Roy´ga juba enam kui kaks aastat tagasi. Nende eisalgne plaan oli pidada üks vahva ja meeldejääv pulmapidu Prangli saarel.
Aga kuna elul olid vahepeal teised plaanid, lükkus pulm aastakese võrra edasi ja hakkasime uusi plaane pidama 🙂
Minu armas pruutpaar tuli uue ideega – kui teeks pulmapeo ikka kusagil mandril ja sooviks oli kõik 100 külalist mõnusalt majutada. Sõelale jäi Vihula mõis, kus tõesti  – majutukohti rohkemgi veel.
Nii juhtuski, et Prangli saarepulmast sai hoopis mõisapulm 🙂 – mis kestis lausa 2 päeva ja usun, et pakkus pulmakülalistele rohkelt võrratuid emotsioone.
Minule kui pulmakorraldajale oli koostöö Enely ja Royga imeliselt lihtne ja nauditav! Nad olid lihtsalt nii armsad, rõõmsad ja avatud inimesed! Usaldasid minu soovitusi ja kogemust erinevate pulmategijate osas, võtsid kõigest aktiivselt osa, natukene muretsesid ka, aga selle osa saime kiirelt maandatud 🙂
Nalja ja naeru sai palju!
Mõnikord on nii, et mõnda pulma tahaks uuesti korraldada – vot Enely ja Roy pulmaga täpselt see lugu ongi! Heal meelel teeks selle uuesti – samamoodi! Ja lisaks veel ühtteist natukene juurde.
Kokkuvõtvalt – pulmakorraldaja unistuste paar 🙂

Mõned märksaõnad sellest pulmast. Imeilus pruut,  vahva ja chill peigmees, palju häid sõpru, õnnepisaraid täis pulmatsermeoonia ehk laulatus, Ott Lepland – super! Hea söök ja jook! Super tegijad -videograaf Innar Hunt ja fotograaf Maris Treufeldt. Hulkur baar hullutavate kokteilidega, õhtujuhiks Anti Kobin, ja jala pani keerutama ansambel ONUD & DJ Kert Klaus! 
Siiamaani imetlen seda magusalauda – mille tegi Sukree Stuudio!
Suurepärased valikud ja suurepärased inimesed! Ausalt!
Ja ei saa ju ka iseend varju jätta – selle kõik põimis kokku ilusaks pulmapeoks Egerta.ee 🙂

Fotod minu armas MARIS – vaata tema töid SIIT!
Pulmade täiskorraldusteenus: Egerta.ee
Lillede teostus minu armas lillepartner: Lillemoor

Pulmapäevast valmis ka suurepärane video – mille autoriks on INNAR HUNT FILMS  – leiad selle SIIT!

Kallid Enely&Roy – olen nii rõõmus, et sain teiega sellel teekonnal olla! Olid imeliselt ägedad 2 aastat! Koostöö teiega oli niivõrd lihtne – nagu oleksite minu vanad head sõbrad! Aitäh teile, et tegite selle protsessi minu jaoks niivõrd nauditavaks.
Ma ei tundnud kordagi, et kas ma ikka suudan teie ootusi täita! Teie usaldus tähendas mulle äärmiselt palju!
Ja te olete niivõrd armas ja rõõmus paar! Ja sobite imeliselt! Soovin teile pikkadeks pikkadeks aastateks jätkuvad õnne ja kirge!
Teie, Egerta

Head sõnad / Kind words:
E&R:

❤
Esialgu valisime Egerta oma pulmakorraldajaks, kuna teadsime, et ta on varem Prangli saarel pulmi korraldanud ja tundus igati õige valik! Aga pulmad said peetud hoopis Vihula mõisas ja tagantjärele tundub ka see väga loogiline ja meielik valik.
Pulmastress ja paanika meil täielikult puudus, isegi laulatuse hommikul oli nii hea ja lihtne olla, sest Egerta on ju oma ala professionaal ja usaldasime teda täielikult.
Kõik mis oli tema teha ja vastutada sujus suurepäraselt ja lausa lendleva kergusega.
Parim valik mis me tegime!
Ja soovitame teda 120% ka teistele kes otsivad pulmakorraldajat!
Super, Egerta!
❤

 

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!