E-L ja Johannese hingeline Eesti-Amazonase pulm Muhumaal

Kui kokku sai muinasjutt Eestist ja Amazonasest!
Sellise temaatikaga pulmakorraldus oli minu jaoks esmakordne!
Ja sama kordumatu oli ka armas pruutpaar, kallid Emma-Leena ja Johannes!

Meie armsa Muhumaa looduse ilu ja ehedus mis sai elegantse ja samas metsiku täienduse, kui põimisime sinna killukese Amazonast. Seda nii dekoratsioonidesse kuid ka ilmaoludesse.
Ma ikka julgen väita, et Egerta.ee korraldatud pulmades ei saja ja Ilmataat hoiab meid, aga kui peigmehe tellimus oli Amazonas, siis loomulikult tõime pulmapäeval kohale ka vihma! Ja mitte mingi kerge sabina, vaid ikka korralikult kallavad pilvemassid 🙂
See tekitas omajagu peavalu, just korraldusliku poole pealt, aga ma olin vist ainus kes vihma pärast muret tundis. Pruutpaar ei lasknud sellest kõigest üldse end häirida, vastupidi – nad nautisid seda! Ja sama ka külalised!
Ja nii võikski olla! Sest mis on kõige olulisem ja mis jääb – on tunne, on emotsioon. On armastuse ja headuse ilu!
Ja seda ilu oli nii palju, et tänaseni on minu süda sellega täidetud ja olen nii nii siiralt õnnelik, et armas Emma-Leena ja tema supercool abikaaasa, Johannes minu ellu tulid, mind usaldasid ja mulle selle pulma korraldamise au andsid.
See rõõm mis selles pulma valitses! Haruldane!
Meeletult väärtuslik! 

Peokohta me otsisime omajagu kaua, sest pruutpaari soov oli – meri ja mets, looduse lähedus. 
Muhumaa ja Bottengarni sadam võlus meid koheselt. Selle ilu, ausus ja rahu!
Kuna pulm oli planeeritud suuremale seltskonnale, esialgu lausa 170 külalisele, siis ilmselgelt me sadamahoonesse ära ei mahtunud, nii tulid meile appi Purjetelgi poisid, kes said kenasti hakkama mere äärse kivise pinnasega ja ka ootamatute tuuleiilide ning sajuhoogudega.
Et kõik kallid külalised pisikesele Muhumaale ära majutada, broneerisime kokku 5 erinevat majutusasutust ja kuna suvi on ju teada tuntud suur puhkamisperiood, siis said kodumajutused ja turismitalud varakult pruutpaari jaoks kinni pandud. Nende külastamine oli ka mulle kui pulmakorraldajale nii armas ja südant soojendav kogemus, minu lemmik oli kindlasti Käspri kodumajutus, mida korraldab armas 82 proua Maie! Nii särtsakas, nii soe, nii armas inimene – usun, et paljudele võiks eeskujuks olla ja ilmselt ongi 🙂
Aga selle kõige korraldamine oli jah –  nagu suurem festival lausa 🙂
Aga nagu Emma-Lenna ja Johannes ise ütlevad, siis see oligi – nende armastuse festival, mis kestis ühtekokku lausa 3 päeva.

Kohalik toit, professionaalsed baarmanid, pruutpaarile südamelähedane muusika, niivõrd hingestatud tseremoonia karjamaal – ja vihmas :), Eesti ja Amazonase hõngulised dekoratsioonid, kohalike tegijate maguslaud, tuletseremoonia ja palju palju muud imelist.

See oli ILUS! See oli MAAGILINE! See oli nii ehe ja siiras ja nii Emma-Leena ja Johannese moodi!
Aitäh, et sain teiega olla! Aitäh, et tulite minu ellu!

Fotode autor: Caroline Sada

PULMATIIM
Korraldaja ja deko: Eegerta.ee
Toimumispaik ja toit: Bottengarni sadam, Muhumaa
Tseremoonia ja õhtujuht: Sander Rebane
Pulma transport 🙂 Tihuse talu ja hurmav Ventuura 
Telk: Purjetelk
Mööbel: Funrent
Lilled: Floree Eesti
Pruudi kleit: OhMyBride
Trükised: SpringStuudio
Muusika: Rändaja ja Oopus

 

❤
Emma-Leena ja Johannes:

Meie poolt ainult suur südamerõõm ja vedamine, et saime Egerta endale pulmaingliks.
Meie Armastuse Festival toimus imekaunil Muhul ja kogukestvusega kolm päeva. Kuigi kõige alguses sai Egertaga läbi räägitud, et tema korraldada jääb vaid pulma esimene ehk tseremooniapäev, aitas ta siiski väga-väga olulisel määral ellu viia ka me pulma kaks järgnevat peopäeva. Olgugi et ette tuli ka seiku, mis ootamatud ja väljakutseterohked mõlemale osapoolele (sh ka meie kui pruutpaari enda poolt tulnud üsnagi ex-prompt ümberotsustamised), tuli Egerta koos oma tiimiga kõige sellega väga oskuslikult toime. Eriti arvestades seda, et see ilmselt ei olnud ka kõige tavapärasem pulm, nii oma kestvusaja, külaliste arvu, erisoovide, aga ka selle poolest, et lõpuks sündis pulmast hoopis festival mitme korraldajaga. Vb oli see teile sellisel moel pulma korraldada täiesti uus kogemus ja kui jah, oli kogu teie tiim väga kiire kohanemisvõimega. Ainult kiidusõnad.
 
Aitäh Sulle ja tervele Sinu tiimile, Egerta, et aitasite neil kolmel imelisel päeval sündida. Saabuda sellise hobuse seljas nii maagilisse kadakaranda, kõige kallimad koos meiega, kolm päeva hinge, vaimu, keha ja meelt toitvaid tegevusi, suurepärane toidu-ja joogielamus, jne-jne-jne… Ja tegelikult enim pani mind pruudina rõõmustama see, et olid ülimalt toetav, mõistev ja inimlik ka pulmakorralduse kõrvalt ning kuulasid mu (hehe, üsna pikki) helisõnumeid, kus pulma kohta Sulle oma muresid jagasin. Nii tore oli tunda lisatuge. 🙏🥰

❤

NB! Fotode suurelt vaatamiseks – kliki fotol!