Podcast! Armastuse puudumine viis armastuse keskele!

Olen taaskord, väga meelitatud ja tänulik sellise võimaluse eest!  Tänaseks (aprill 2020) kuulamisi 4000!!! 🙂

Kui Chris ja Martin mind oma podcasti esinema kutsusid, siis esimese hooga olin ma muidugi kohe nõus! Milline tore ettepanek ja kuna olin ise ka juba varasemalt Ausad Mehed podcasti austaja ning mitmed sealsed lood mind väga sügavalt mõjutanud, liigutanud, siis oli minu kohene vastus jah!
Kui aga salvestamise päev aina lähemale liikus, muutusin ma ärevaks.
Sellises projektis osalemine eeldab kõige enam just ausust. See on nende podcasti läbiv joon ning see peegeldus selgelt pea igas varasemas episoodis.
Minu elus on juhtunud nii mõndagi – olen ma valmis sellest ausalt rääkima?
Aga miks mitte? Kõik need läbielamised on mind inimesena kasvatanud – julgen öelda – aina paremaks inimeseks. Need on mind muutnud tugevamaks ning toonud mind siia – kus olen täna.

Minu ja paljude teiste poolt palavalt armastatud Jaak Joala on laulnud sellised puudutavad read:
“Ausus on kui ainsam vihmapiisk öise pargi raagus puul.
Ausus on kui kauge lainte viirg ja üksik sõna vaid me suul ..”

Aus olla on ilus! Et olla aus peab olema julge.

Aitäh Ausad Mehed et mind kutsusite, aitäh – et sain olla aus ja rääkida oma loo! Jagasin endast asju mida olen seni jaganud vaid vähestega.
Loodan,et see kõnetab inimesi – naisi, mehi, pruutpaare, kolleege … Ja ehk on isegi abiks, kui soovite.

Armastage – ja armastage nii, et ärge kartke!
Olge lahked ja olge julged!💛
Ikka Teie, Egerta

Ausad Mehed
Seekordne saade keskendub armastusele, rääkides Eesti ühe andekama ja edukaima pulmakorraldaja Egerta Mändmetsaga. Podcastis puudutame teemasid nagu armastus, selle puudumine, armastuse ilu ja valu, suhted, abiellumine, multitaskimine, ettevõtjaks olemine, saavutamine ja edu.

SAADET KUULA SIIT:
🎧iTunes – https://apple.co/2PT3FAr
🎧Spotify – https://open.spotify.com/episode/6EtDkI32ALNmWPE1PuAXZn
🎧Delfi Tasku – https://tasku.delfi.ee/player/ausadmehed/771597181

Egerta on olnud ettevõtja peaaegu 10 aastat, tegeledes nii pulmakorraldajana (8 aastat), ürituste korraldajana, fotograafina (15 aastat), graafilise disainerina kui ka sisekujundajana. Pulmakorraldajana on ta kokku korraldanud ja stiliseerinud ligi 130 erinevat pulma. Nende hulgas on umbes 60 rahvusvahelist pruutpaari, kelle pulmi on korraldatud Eestis ning kes on toonud kokku külalisi üle kogu maailma näteks Indiast, Austraalias, Brasiiliast, Norrast, Saksamaalt, Belgiast jne. Lisaks on Egerta korraldanud ka kaks pulma Itaalias. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias kujunduskunstniku eriala. Samuti tegutseb ta ka disainerina ja sisekujundajana. Sisekujundustöid teeb ta aastas paar korda ning ainult eraklientidele. Disaini vallas on Egertal teadmised peamiselt graafilise disaini osas, õppinud on ta ka tootedisaini. Muidu on Egerta rõõmsameelne, positiivne, tahtejõuline, järjepidev, enesekindel, suurelt mõtleja ja armastust kiirgav naine. Teda on pärjatud ka pulmad.ee keskkonnas ”AASTA TEGIJA” tiitliga. Lisaks kõigele on Egerta loomult parandamatu romantik ning usub siiralt, et armastus on see kõige kõige suurem ja parem tunne mida üks inimene kogeda võib. Tal on ka kaks last.

Head mõtted Egertalt:
“Asjad hakkavad voolama siis, kui sa oled selleks (igas mõttes) valmis.”

“Väga oluline on viis, kuidas me oma mõtteid väljendame, millist tooni ja milliseid sõnu kasutame. Üht ja sama asja saab öelda nii tänitavalt virisedes kui ka oma seisukohta armastuse ja soojusega selgitades.”

„Kui ma üritan teist inimest õnnelikuks teha, siis see ju tuleb tegelikult ringiga tagasi. Mida annad, seda saad.“

„Su mees ei saa olla kuningas, kui sa ei kohtle teda kui kuningat.“ Ja naistele: kui su partner on kuningas, saad sina olla kuninganna!”

„Kui sa ei ole õnnelik inimene, siis sa ei saa teha oma tegevusi õnnelikult. Samamoodi ei saa eeldada ega oodata, et keegi teine teeb sind õnnelikuks.“

„Enne kullatüki leidmist tuleb hoolikalt sõeluda.“

„Oskus öelda ei on oluline. Kui sa loobud mingitest asjadest, mis ei ole päris sinu asjad, siis tulevad asemele need, mis ON sinu asjad.“

„Mul on unistused, aga ma ei ole neis kinni. Kui miski ei lähe nii, nagu mõtlen, siis tuleb midagi muud, mis on parem.“

Sama teema kajastatud muudes kanalites:

******

Kas oled jõudnud möödunud reedel ilmunud saadet juba kuulata? Külas oli pulmakorraldaja Egerta Mändmets, saadet kuulatud tänaseks üle 2000 korra. Palju häid mõtteid armastuse ja selle puudumise ning suhete teemadel.
LOE SIIT!

Aitäh Delfi
Aitäh Pere ja Kodu

 

******

GOOD NEWS!
Toetan kohalikku!
Vaata, milliseid ettevõtteid toetab pulmakorraldaja Egerta Mändmets
LOE SIIT!