Egerta.ee koostöö Confido Esteetika kliinikuga

Kuni 31.08.2023  teeb Egerta.ee koostööd Confido Esteetika kliinikuga –  kus enam kui 11 erinevat teenust on sulle -20% soodsamad!
Kasuta kindlasti sooduskoodi EGERTA

Sellel kevadel on Confido Esteetika kliinik tulnud välja just spetsiaalselt (vaata järele =>) pruuditele mõeldud pakettidega! 
Loomulikult võivad neid teenuseid/protseduure proovida kõik naised  – ja miks mitte ka mehed! 
Kevad on aeg, et end veidi turgutada ning mõelda veelgi enam oma ilu ning tervise peale.
Aga kuna mina olen pulmakorraldaja, siis jah – pruudid, teile soovitan ma lausa kahe käega  – mõned kuud enne pulmi on just kõige parem ja õigem aeg iseennast fookusesse seada ja mõne turgutava protseduuriga omale pai teha!

Confido Esteetika kliinik avas vaid mõned kuud tagasi Viru Keskuse 4. korrusel mõnusa hubase kliiniku, kus pakutakse mitmeid erinevaid esteetilise meditsiini protseduure – näole, kehale, ilusüste ja palju muud. Valikut peaks jaguma küll kõigile.
Parkida saab kenasti sama korruse ehk Viru Keskuse parklasse ja hops – paari sammuga oletegi kliinikus.

Kui Confido Esteetika kliinik selle vahva koostöö ideega minu poole pöördus, olin ma muidugi ja kohe meeleldi nõus. Põhjuseid oli mitmeid, aga kaks peamist siiski, et 1.) ka mina pulmakorraldajana vajan kindlasti enne suurt ja töist suveperioodi veidi poputamist aga mis ehk veelgi olulisem 2.) ma tahan end usaldada usaldusväärsete professionaalide hoolde, ning Confido Esteetika kliiniku spetsialistid seda kahtlemata on!

Koostöö Confido Esteetika kliinikuga kestab meil suve lõpuni ehk kuni 31.08.2023.
Sellel perioodil on mitmed põnevad esteetilise meditsiini protseduurid sulle -20%.
Omal nahal olen tänaseks ära proovinud 2 protseduuri – OxyGeneo süstevaba noorendamise näole ning ka jalgade laserepilatsiooni. Mõlemad olid päriselt ka üllatavalt tulemuslikud ja mis minu jaoks kindlasti oluline – väga meeldivad ning nauditavad :).
Uued ajad protseduuride kordamiseks on samuti juba kirja pandud :).
Minu emotsisoone nende protseduuridega seoses saad vaadata Egerta.ee Instagrami kanalilt – kas story´des või siis highlights´ide alt  #CONFIDO

Kui sa ei tea mida ja kas valida,  võid julgelt minult nõu küsida, aitan meeleldi.
Aga muidugi on võimalus ka Confido Esteetika kliiniku meeldivate ja toredate spetsialistide juurde konsultatsioonile minna.
Mina olen end mõlemal korral väga hoituna tundnud.
Turvatunne 🙂 – oluline!

Et siis mu kallid pruudid ja armsad naised – uurige ja proovige! Olete seda 100% väärt ning võin oma kogemusest kinnitada, et Confido Esteetika kliiniku naised hoolitsevad teie eest imehästi!