UUS! Egerta.ee koostöö Confido Esteetika kliinikuga

Me teeme seda jälle!
Aasta tagasi kutsus Confido Esteetika kliinik mind endaga koostööd tegema, kus proovisin omal nahal ära erinevad uued ja põnevad protseduurid.
Nüüd me teeme seda taas!
Ja seekord lausa käesoleva aaasta lõpuni!
Seega kuni 31.12.2024 on lai valik teenuseid sulle -20% soodsamad! Ning mitmed konsultatsioonid lausa -50%!

Kasuta kindlasti sooduskoodi EGERTA

Confido Esteetika kliinik pakub ka spetsiaalselt  pruuditele mõeldud pakette!  (vaata järele)
Ja kui sa oled abiellumas suvi 2024, siis on just praegu kõige parem aeg alustada erinevate protseduuridega! Näiteks, kui sa soovid suveks ja pulmadeks 🙂 – sildedaid sääri, siis kuna soovituslik on läbi teha u 6-12 protseduuri, siis täna alustades – jõuad suveks soovitud tulemusteni!

Loomulikult võivad neid teenuseid/protseduure proovida kõik naised  – ja miks mitte ka mehed! 
Kevad on aeg, et end veidi turgutada ning mõelda veelgi enam oma ilu ning tervise peale.
Aga kuna mina olen pulmakorraldaja, siis jah – pruudid, teile soovitan ma lausa kahe käega  – mõned kuud enne pulmi on just kõige parem ja õigem aeg iseennast fookusesse seada ja mõne turgutava protseduuriga omale pai teha!

Confido Esteetika kliinik asub  Viru Keskuse 4. korrusel, kus ootab sind ilus ja hubane ilukliinik, seal pakutakse mitmeid erinevaid esteetilise meditsiini protseduure – näole, kehale, ilusüste ja palju muud. Valikut peaks jaguma küll kõigile.
Parkida saab kenasti sama korruse ehk Viru Keskuse parklasse ja hops – paari sammuga oletegi kliinikus.

Kui Confido Esteetika kliinik selle vahva koostöö ideega minu poole pöördus, olin ma muidugi ja kohe meeleldi nõus. Põhjuseid oli mitmeid, aga kaks peamist siiski, et 1.) ka mina pulmakorraldajana vajan kindlasti enne suurt ja töist suveperioodi veidi poputamist aga mis ehk veelgi olulisem 2.) ma tahan end usaldada usaldusväärsete professionaalide hoolde, ning Confido Esteetika kliiniku spetsialistid seda kahtlemata on!

Omal nahal olen tänaseks ära proovinud mitmeid erinevaid protseduure, näiteks – OxyGeneo süstevaba noorendamise näole,  jalgade laserepilatsiooni,  Krüolipolüüs lööklaineteraapiaga , täitesüstid huultele.
Kõik need protseduurid olid minu jaoks uued, põnevad ja mis kõige olulisem  – ka üllatavalt tulemuslikud ning boonusena ka väga meeldivad ning nauditavad :). Isegi huulte täitesüstid, mida ma väga kartsin… 🙂
Uued ajad protseduuride kordamiseks on samuti juba kirja pandud :).
Minu emotsisoone nende protseduuridega seoses saad vaadata Egerta.ee Instagrami kanalilt – kas story´des või siis highlights´ide alt  #CONFIDO

Kui sa ei tea mida ja kas valida,  võid julgelt minult nõu küsida, aitan meeleldi.
Aga muidugi on võimalus ka Confido Esteetika kliiniku meeldivate ja toredate spetsialistide juurde konsultatsioonile minna.
Mina olen end mõlemal korral väga hoituna tundnud.
Turvatunne on minu jaoks uute asjade proovimisel oma nahal äärmiselt oluline, sest kindel on ju see, et ükski naine ei soovi, et iluprotseduuridel midagi valesti läheks.

Et siis mu kallid pruudid ja armsad naised – uurige ja proovige! Olete seda 100% väärt ning võin oma kogemusest kinnitada, et Confido Esteetika kliiniku naised hoolitsevad teie eest imehästi!